Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Jeep zatrzymał się pionowo przy rzece (zdjęcia)

Sporo szczęście miała kierująca jeepem kobieta. Auto przebiło bariery mostu i spadło z niego. Zatrzymało się pionowo przed samą rzeką.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 19 w miejscowości Pliszczyn w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej z Wólki do Sobianowic samochód osobowy spadł z mostu. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna z Pliszczyzna, Świdnika Dużego i Lublina oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca jeepem kobieta poruszała się od strony Sobianowic. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto pojechało prosto, staranowało bariery na moście i spadło zatrzymując się pionowo tuż przy rzece.

Kierująca nie doznała obrażeń ciała. Do samochodu doczepiona była pusta przyczepka do przewozu koni. Obecnie trwają czynności policjantów mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn kolizji. Z kolei strażacy przystąpili do wyciągania pojazdu. Droga jest całkowicie zablokowana.

23 komentarze

 1. Co się odwlecze to nie uciecze…

 2. kierowca bombowca

  ZJAWISKOWO

 3. Na suvy powinny być dodatkowe kategorie. To jedno. A drugie wpaść w poślizg pojazdem terenowym?
  A po trzecie to jednak tego rodzaju przeprawy powinny być lepiej zabezpieczone barierami żeby nikt nie wpadł do rzeki a zimie nawet jak nie ma opadów to powinny byc odladzane, posypywane piaskiem, solą …
  Jednak ta gmina to straszne Januszostwo….

  • Ta gmina to rękę rękę ? to prawda chodniki odśnieżone po tygodniu od opadów,a wyjazd z gminy i oświetlenie w jak najlepszym porządku ??????

 4. I jeep nad rieku! ???

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport