Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ze starej Biedronki, na stan której narzekali klienci, zrobili nowoczesny obiekt. Dziś sklep został otwarty (zdjęcia)

Kilka miesięcy trwała przebudowa sklepu Biedronka przy ul. Zamojskiej. Dziś obiekt został otwarty. Klienci wskazywali, że zmian na lepsze jest bardzo dużo.

W czwartek, po dłuższej przerwie, klienci znów mogli skorzystać ze sklepu Biedronka przy ul. Zamojskiej. W ostatnim czasie w obiekcie trwał remont. Przy czym, jak nas zapewniono, remont to zbyt delikatne słowo. Wszystko dlatego, że wymieniano na nowy każdy element, jaki tylko dało się wymienić. Stara pozostała jedynie konstrukcja hali, której nie można było ruszyć.

Jest to bowiem jeden z popularnych w ubiegłym wieku w całym kraju pawilonów handlowych. Co więcej, ma on lubelski rodowód, gdyż jego projekt, z którego później ochoczo korzystano w innych regionach, zaprojektował urodzony w Lublinie architekt Zbigniew Dominko.

Kilkadziesiąt lat temu był to nowoczesny obiekt, obecnie jednak realia znacząco się zmieniły. Dlatego też już od wielu lat firma Jeronimo Martins Polska starała się o zgodę na inwestycję. Zwłaszcza, że wielu klientów narzekało na brak podstawowych standardów w tym sklepie.

Dziś, po wejściu do wyremontowanego sklepu, wiele osób przecierało oczy nie mogąc się nadziwić zmianom, jakie tam zaszły. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano też szereg promocji i atrakcji. Nie zabrakło również degustacji.

24 komentarze

 1. Omijam ten sklep od lat z daleka, gość podbiega i dawaj mu 5 zł albo i więcej za parking

 2. Cóż za cudowne i ważne wydarzenie. Czyżby reklama ??? Subtelnie to zrobiliście .

  • Po pierwsze materiały reklamowe są specjalnie oznaczone, po drugie podobne teksty są ma stronie od lat. Także prosimy sobie darować pomówienia.

 3. jp…, biedronką się podniecać, jakby tam deb… mieszkac mieli.

 4. I tak zaraz będzie syf, kiła i mogiła, Biedronka to najbrudniejsze sklepy ze wszystkich jakie znam. W koło każdej Biedronki masa śmieci, papierków, na tyłach walające się pety z przewróconych prowizorycznych popielniczek pracowników, a w wewnątrz błoto pośniegowe rozciągnięte na cały sklep jakby nie można było jakieś wykładziny na wejściu użyć. Jak do Biedronki to tylko po chemię, jedzenia z tego sklepu bym nie tknął.

  • Nie opowiadaj WIESNAKU bzdur!
   Biedronka ma dobrej jakości mięso i wędliny. Wszystko jest przywożone bezpośrednio od producentów. Nic nie leży jak u prywaciarzy.
   Jesteś nieudolnym zawistnym konkurentem.

 5. A i tak palety z towarem będę stały na środku blokują korytarz ewakuacyjne, podłogi będą brudne od błota pośniegowego i tak śliskie że się można będzie wywalić. Jakimś dziwnym trafem z Lidlach czegoś takiego nie ma.
  Na bierząco jest sprzątana i towar wykładany bez takiego chaosu jak w biedrze. No i ta obsługa w Biedrach bardziej wredna niż w Lidlach… NIe wiem może do biedry więcej dziwnej klienteli spaceruje.
  Jak nie mam wyboru to z wielką niechęcią idę do Biedry, a jak mam wybór to wolę Lidla .Swoja drogą w Lidlach w Belgii jest podobny bałagan jak w naszych Biedrach. Ciekawe od czego to zależy

 6. ☆☆☆☆☆ ☆☆☆

  Biedronka ok. Najlepsze sklepy w Polsce. Mowia to wyniki sprzedaży i zysku netto.
  Ale konkurencja nie śpi. Nadal pisze donosy do przeróżnych instytucji…
  Dobrze ze to na klientach się nie odbija w postaci wyższych cen.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo