690 680 960

Na łuku drogi doprowadził do zderzenia. Był pijany, auto trafiło na policyjny parking (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Samoklęski Kolonia II doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Sprawca kolizji był pijany, wkrótce za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 17:40 w miejscowości Samoklęski Kolonia II w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów i relacji uczestników, 31-letni kierowca volvo, podczas wykonywania manewru wymijania citroena, na łuku drogi wjechał w ten samochód. Jak się okazało po badaniu alkomatem, sprawca kolizji miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Mężczyźnie pobrano krew do badań. Mundurowi zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy, a samochód został odholowany na policyjny parking. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Na łuku drogi doprowadził do zderzenia. Był pijany, auto trafiło na policyjny parking (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

4 komentarze

 1. Szkoda coś pisać na takich kretynów , znam teź takiego gdy jest trzeźwy fajny facet , ale gdy się napije to głupieje i jeździ , nic jemu nie trafia do zwojów moja mowa.

  • latająca miotła dla szefowej

   Bo tam gdzie przeciętny człowiek ma mózg to on ma końcowy produkt przemiany materii nie wydalony na zewnątrz.

 2. Pan Solejuk (czat prosto z ławeczki w "Ranczu")

  „… doprowadził do zderzenia, był pijany, auto trafiło na policyjny parking – Boże, jakie to polskie !!!

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas