Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motor zwycięża w Daleszycach!

Dwa gole zawodników Motoru Lublin zdobyte w końcówce niedzielnego meczu ze Spartakusem Daleszyce pozwoliły żółto-biało-niebieskim przedłużyć serię zwycięstw do czterech wygranych z rzędu. Dzięki wygranej za trzy punkty podopieczni Marcina Sasala wskoczyli tuż za podium grupy IV III ligi. 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

17 komentarzy

 1. dumny Lublinianin

  Jestem tak dumny ! W końcu to nie byle jaki rywal a sam Spartakus Daleszyce !

 2. Bezpośrednio zainteresowany

  Udało się jak przysłowiowemu ślepemu psu pociupciać na obcej wsi.

 3. Ostrowca nie pokona nawet słynna Barcelona!

 4. To nawed ja nie wiem gdzie są Daeszyce …

 5. Cztery razy pod rząd wygrali, powiadacie…
  A ile razy po kolei musieliby wygrać, żeby np. chleb był tańszy w sklepach o jakieś 5 groszy, albo żeby ZUS podwyższył emerytury o więcej niż 8 PLN/rok ?
  Póki tak się nie stanie wygrane Motoru gwiżdżą mi jak fujara pastuszkowi.

 6. Skąd te złośliwe komentarze, dobrze, że wygrali i wygrywali. Nie jestem kibicem Motoru ale każda wygrana zespołu z koziego grodu i okolic mnie cieszy i tyle.

  • Może stąd, że ludzie mają dość grania piłkarzy na takim poziomie? Mocni w gębie na początku sezonu, ale jak trzeba zostawić zdrowie na boisku, walczyć o każdy centymetr murawy to już się nie chce? Są na poziomie 3 ligi i tutaj zostaną, bo wygrać z maruderem aspirującym do degradacji do okręgówki to żadna sztuka. A może ludzie mają dość tego motłochu co sami siebie nazywają rycerzami koziego grodu, a potrafią tylko dzieci z poiska przepędzić…

 7. Kuźwa drużyna z miasta wojewódzkiego wygrała z drużyną miasta o którego istnieniu dotąd nawet nie słyszałem. Brawo drużyna! brawo kibice -rycerze koziego grodu .

  • Wieśniaczka na szpileczkach

   Noo, jak ja bym się w takich Daleszycach urodziła, to do dziś nie wiedziałabym nie tylko gdzie Lublin jest, ale i Motor Lublin.

 8. Fajnie , że wygrali tylko jedno ale na 8 spotkań 5 wygrali z zespołami z dolnej połowy tabeli a w trzech meczach z zespołami z górnej połowy zdobyli tylko 1 punkt . Po MKS zostaną same zespoły z góry poza Avią ale to derby .

 9. Cyt: ,,Dzięki wygranej za trzy punkty podopieczni ……… „. Już od dawna każda wygrana w piłce nożnej daje trzy punkty.

Z kraju