Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista poszkodowany w wypadku. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Kręciszówce doszło do zderzenia volkswagena z motocyklem. Kierujący samochodem podczas manewru skrętu doprowadził do zderzenia z jednośladem. W wyniku wypadku, motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 11.00 w Kręciszówce w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem dostawczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Volkswagen T4, 56-latek z gminy Opole Lubelskie podczas wykonywania skrętu w lewo, nie zachował ostrożności zjechał na lewy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z motocyklem. Wskutek zdarzenia, 26-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – relacjonuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonego postępowania będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

– Apelujemy o ostrożną jazdę. Jesienna aura obfitująca w mgliste, deszczowe dni sprzyja naszej dekoncentracji, dlatego wszyscy uczestnicy ruchu drogowego powinni dołożyć wszelkiej staranności, aby skupiać uwagę na sytuacji na drodze oraz dostosować swoją jazdę do panujących na niej warunków – informuje aspirant Katarzyna.

Motocyklista poszkodowany w wypadku. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. nadesłane Agata

 

Motocyklista poszkodowany w wypadku. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Opole Lubelskie

 

Motocyklista poszkodowany w wypadku. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Opole Lubelskie

10 komentarzy

 1. Poza kaskiem który w wielu krajach nawet nie jest obowiązkowy zero ochrony. I tam to oczywiście bez kasków i na zdrapkę jeżdżą. Dodatkowo zimo czy gorąco deszcz same niewygody tylko dla adrenaliny. Rozumiem ludzi młodych, bo ryzyko w ich mniemaniu to zabawa ale starsi z rodziną karku to już raczej podświadomi samobójcy.

 2. *Paz kaskiem zero ochrony

 3. Motocykl cross – bez świateł kierunkowskazów, często bez przeglądu, ubezpieczenia i rejestracji, za to z ozdobnym tłumikiem + 120 dB chałasu. Jakoś mi nie żal kierownika

 4. Samochód posiada duże uszkodzenia . Crossowiec nie wiadomo skąd i jak znalazł się przed pojazdem. Najgorsze co człowieka może spotkać to crossowiec na drodze. Spadają z góry albo wyjeżdżają spod ziemi. W lusterku nigdy ich nie widać bo jadą rowem albo w martwym polu widzenia. Są jak grom z jasnego nieba. Są niewidzialni i szybcy jak błyskawica .

  • Czy pan/. Pani zastanowił/a się co pisze czy widział pan jak ten Cross był w martwym polu lub z rowu wyskoczył a może spadł z góry śmieszne te wasze wypociny. Komentarze jak tyłu chętnych do komentowania to zbierzszmy się ekipa co jeżdżą motocrosss i powiedzcie to w twarz każdy mocny w internecie zobaczmy kto będzie taki rozgadany pozdrawiam

 5. … gdyby szalał po lasach lub łąkach jak większość jego kolegów motogłupków to nie wpadłby na auto

 6. Gdzie taki bus na drodze.

 7. Motocyklista mal cały komplety strój na crossa jak by nie miał to by pewnie zginą a działek nie powinien wogule kierować busem jak ledwo co chodzi o kulach i jeszcze kierował busem

  • Dziadek na wsi na ławkę a nie za kierownicę.Dobrze że zmienosie prawo.Na drodze trzeba byc sprawnym ruchowo albo jeździć autem dla inwalidów a nie busem.

Dodaj komentarz

Z kraju