Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w płot, porzucił pojazd i uciekł (zdjęcia)

43-letni mieszkaniec Świdnika usłyszał zarzut prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, po tym jak stracił kontrolę nad swoim samochodem i wjechał w ogrodzenie posesji. Następnie mężczyzna opuścił samochód i oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany przez funkcjonariuszy policji i przewieziony do policyjnego aresztu.

W miniony piątek świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nowy Krępiec. Kierowca samochodu osobowego marki Renault najpierw wjechał w płot, a potem wysiadł z auta i oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia.

Zgłaszający interwencję przekazał mundurowym opis wyglądu kierowcy, co pomogło policjantom w zidentyfikowaniu i zatrzymaniu tego mężczyzny. Okazało się, że to 43-letni mieszkaniec Świdnika. W trakcie interwencji od mężczyzny policjanci wyczuli wyraźną woń alkoholu, a jego zachowanie sugerowało, że był nietrzeźwy. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, więc pobrano od niego próbę krwi w celu ustalenia poziomu alkoholu w organizmie.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. Wkrótce będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za swoje zachowanie. Grozi mu kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna nawet do 60 000 złotych.

Wjechał w płot, porzucił pojazd i uciekł (zdjęcia)

fot. Policja Świdnik

 

Wjechał w płot, porzucił pojazd i uciekł (zdjęcia)

fot. Policja Świdnik

4 komentarze

  1. W sądzie powie, że głosuje na pis i jest wyznawcą ich kościoła to dostanie tyle co rowerzysta.

    • Skąd wiesz że to nie kolega po fachu tego z Dąbrowy Górniczej?

      • Być może. Dąbrowa Górnicza wyszła przypadkiem. Takich imprez z udziałem czar nej se kty jest cała masa. Ogólnie nie czepiałbym się dorosłych chłopów bo robili to jako dorośli w ukryciu i nie było tam dzieci więc mimo, że uważam tą se ktę za bardzo niebezpieczną to nie będę się czepiał i hejtował ich zachowania w tym przypadku. Kolejna sprawa jest taka, że dorosły chłop co nie ma baby i przebiera się w sukienki oraz wierzy w czary to świr, a politycy, którzy dają im miliony za nic to złodzieje państwowych pieniędzy i powinni za to siedzieć. Taki fanatyk jak czar nek oddał im miliony bez naszej zgody.

  2. Bo wam żyłka z tyłkach popęka lewackie ##oty.

Dodaj komentarz

Z kraju