„Młoda kobieta zwija się z bólu, a lekarz nie reaguje”. Kolejny skandal na izbie przyjęć (wideo)

Kolejna skandaliczna sytuacja na izbie przyjęć w jednym ze szpitali w kraju. Młoda kobieta wiła się z bólu, nikt jej jednak nie pomagał, aż w końcu zareagowali inni pacjenci.

45 komentarzy

 1. Hahaha też mi coś! Zwolnił dyrektora szpitala, żeby zamknąć gęby oburzonym, a tak naprawdę szanowny dyrektor za tydzień i tak by odchodził na emeryturę?!?:-O I jeszcze tymczasem dyrektorem ma być dyrektor szpitala z Sosnowca? Może jeszcze tego szpitala w którym dzień wcześniej zmarł nie doczekawszy się pomocy 39-latek? Dlaczego tu się zawsze obraca kota ogonem?

 2. Za oszewę bym złapał i kazał ratować natychmiast ! Pacjentów dużo ięć niewiele by miał do powiedzenia przy tylu świadkach.

 3. „Drodzy” lekarze, gdy kolejny raz będziecie strajkować i walczyć o podwyżki nie liczcie na poparcie społeczne.

  • Większość z was tutaj komentujących nawet nie wie o co strajkowała służba zdrowia i się wypowiada. Tak dla wyjaśnienia to nie miały być podwyżki dla lekarzy a zwiększenie nakładu państwa na służbę zdrowia, właśnie żeby uniknąć takich sytuacji. Prawda jest taka ze brakuje personelu medycznego, sor jest przepełniony a lekarze są rozliczani z każdego badania które wypiszą, wiec zamiast linczować lekarzy proszę się zwrócić do naszych rządzących.

 4. Znieczulica jest wszędzie, a później tylko oświadczenia wydają i niby zwolnią dyrektora a tak naprawdę przeniosą go na inną wygodną posadkę. Ja byłam na sorze w Wigilię, byłam w ciąży, zaczęłam krwawić. To od pani ‚doktor’ usłyszałam że lepiej na pasterke bym poszła a nie do szpitala z okresem przyjeżdżam. Dodam, że ciąża była wczesna, ale potwierdzona badaniami

 5. Miałam to nie SZCZĘŚCIE, być na sor na j. W dniu 1 meczu Polskiej reprezentacji. Po 9 godzinach na korytarzu dostałam zapaści, inni pacjenci mnie ratowali, obudziłam się na sali sedregacji pod tlenem i tu hit, szarpnieciem Pana lekarza, który oznajmił że mam sobie iść bo nie ma miejsca i nic mi nie jest Tylko mam iść do ortopedy z szyją, no i byłam miesiąc w kołnierzu bo miałam uszkodzony kręgosłup.

 6. Witam, nie moglem przebolec wypowiedzi Pana/Pani z podpisem „abc” i tu cytuje:

  Jestem w szpitalu regularnie i przechodzę przez SOR – siedzą i czekają ludzie w całkiem dobrym stanie.

  No to moze proponuje zmienic miejsce pracy i zastapic rendgen. Gdzie nabyles/as takich umiejetnosci „patrze ludzie siedza w dobrym stanie:/ zapomnial/a dodac „patrze” to teraz tak sie okresla stan pacjentow? Dawno nie bylem w szpitalu ale takie umietnosci to jestem zaskoczony profesionalnym podejsciem. Masakraa….

 7. Podczas np. zdarzeń mnogich jest taka „niepisana” zasada, że najpierw się udziela pomocy tym milczącym. Bo to zazwyczaj Ci potrzebują pomocy.
  Na filmie nie widać takich. Kobieta na filmie „mdleje” – tak jest to przedstawione na filmie- my tego nie wiemy. Mąż się drze jakby „za przeproszeniem ” babą był. Nie widzę w tym tłumie nikogo wymagającego pomocy na SORze.
  Do Pana @Kriss komentującego z ciśnieniem. Czy uważa Pan, że każdego z wysokim ciśnieniem wysyła się na CT albo MRI? A co robił Pan między jednym a drugim pobytem na SORze? Trzeba było zapierdzielać po lekarzach a nie łazić po SORach.
  Do @Pacjent taki byłeś potrzebujący pomocy ale wątpię czy po tych kilku godzinach oczekiwania jakoś Twój stan się pogorszył- znaczy, że mogłeś czekać.
  Załamuje mnie czytanie komentarzy malkontentów i znawców tematu którym się wszystko należy….

 8. Ziobro rusz de.. wreszcie!

 9. Wniosek jest jeden, na wszystkich SOR-ach monitoring.

 10. Zlikwidować im prywate kliniki albo praca szpitalu albo prywatnie Pracują tylko dla składek dlaZUS w szpitalach

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności