Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkaniec regionu poszukiwany na podstawie Czerwonej Dyfuzji zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Tomaszowscy kryminalni doprowadzili do zatrzymanie 29-latka poszukiwanego na podstawie Czerwonej Dyfuzji. Mężczyzna został zatrzymany kilka dni temu na terenie Wielkiej Brytanii i przetransportowany do Polski.

Tomaszowscy kryminalni z Zespołu do Spraw Poszukiwań ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany 29-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od przeszło 5 lat.

Mężczyzna poszukiwany był pięcioma listami gończymi m.in. za pobicie, kradzieże, znieważenie oraz czynną napaść na funkcjonariusza. Po tym jak okazało się, że tomaszowianin najprawdopodobniej zbiegł z kraju, sąd wydał za nim tzw. Czerwoną Dyfuzję.

Dzięki pracy operacyjnej tomaszowskich policjantów oraz współdziałaniom z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji, 29-latek został namierzony poza granicami Polski. Mężczyzna kilka dni temu został zatrzymany na terenie Wielkiej Brytanii, przewieziony do Polski i osadzony w areszcie śledczym. Do odbycia ma karę blisko 1,5 roku pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. tylko 1,5 roku do odbycia i tyle zachodu za nim ?

  • 1,5 roku to nie takie „tylko”, poza tym chodzi o nieuchronność kary, wtedy to ma sens

 2. Za takim cieniasem wystawiać „red notice” Interpolu… Same najprostsze i najgłupsze przestępstwa, jakich mógłby nawet chuderlawy dziesięciolatek „dokonać”, a robi się z niego jakiegoś geniusza zła i super zbiega 🙂

  • Na dzień dzisiejszy w bazie poszukiwanych jest 29991 osób. Intensywnie poszukują tych co zaszkodzili naszym oligarchom politycznym, służbom, lub skarbowi państwa, reszty nikt nie szuka to tylko przypadki czasami sprawiają że ktoś wpadnie poszukiwany.

 3. Bo ci co robią grube przekręty to są w rządzie.

 4. Stefan z Grażyny

  Pewnie do tego 24 roku życia studiował w Lublinie. Znam taki studentów z prowincji. CHWDP, JP na 100%, pozdrowienia dla więzienia, rozboje, bójki, ćpanie, chlanie, głośne puszczanie muzyki i dewastowanie śmietników , przystanków, autobusów komunikacji miejskiej i innego mienia publicznego.

 5. Czerwony jak cegła, rozgrzany jak pies…

 6. „Czerwonej dyfuzji”!?
  Kto to tłumaczył?! 😉

 7. Może transfuzji huhuhu