Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Michał Krawczyk składa zawiadomienie do prokuratury. „Fanatycy od Kai Godek urządzili nielegalną pikietę pod lubelskim liceum” (wideo)

Jak poinformował poseł Michał Krawczyk, „fanatycy od Kai Godek urządzili nielegalną pikietę pod lubelskim liceum, gdzie prezentowali demoralizujące treści”. – Nie zgadzam się na to – stanowczo deklaruje poseł Michał Krawczyk i składa zawiadomienie na policję w tej sprawie.

44 komentarze

 1. Zagrożeniem dla Polski (choć nie tylko) są mniejszości, które domagają się praw przewyższających te, które posiada większość. To jest tak „polityczna poprawność”, która zabija naszą cywilizację.

  • Zgadzam się, ale Godek nie trawię. Jestem gdzieś po środku, każdy ma prawo do życia, ale nie może mi narzucać swoich racji

 2. weź się chłopcze do roboty, bo marnujesz tylko pieniądze podatników. Lublin ma dalece większe potrzeby, o których politycy nawet nie zdają sobie sprawy

 3. Pytanie, A służby mundurowe podjęły interwencje. Nie zauważyłem zatrzymań przewożenia do komisariatów komend w innym województwie. Czyżby byli innymi demonstrantami którzy maja przyzwolenie na takie zachowania. Panowie mundurowi żadna decyzja z góry w tym temacie.

 4. pis po jedno zło

  Jak bardzo trzeba mieć spraną głowę ideologią, żeby stać pod szkołą i straszyć obce dzieci i młodzież…
  Jeszcze pod przedszkolami niech pikietują …

  • Takiś mądry w gębie? Tylko obrażać potrafisz. A może jako wielki maczo stanął byś w obronie człowieka, który nie jest w stanie sam się obronić przed zamordowaniem. PiS zły bo chce normalności? Obudź się człowieku.

   • pis chce normalności…? wy sami już nie wiecie co mówicie, nasłuchałeś się widocznie swojego kaczego wodza który już swoimi bredniami przechodzi samego siebie.

   • Chamskie i wulgarne pikiety Kai Niezgodek to według ciebie normalność? Ja w takiej „normalności” żyć nie chcę. Zmień kanał, bo tvpis robi ludziom watę z mózgu.

    • nie kompromituj się gimbusie. pikiety są wulgarne i chamskie? Co przeszkadza ci prawda o mordowaniu w białych rękawiczkach? Pomyśl gimbusie jak masz czym w czyim interesie występuje TVP a w czyim TVN. podpowiem ci TVP w interesie Polski i polaków a TVN ciągle kreuje dyrektywę Niemiec – skłócić polaków ze sobą i ośmieszać wszystko co polskie. twój mistrz sam powiedział, że Polskość to nienormalność czyli jak polski nie ma jest NORMALNIE? pomyśl jak masz czym to nie boli

 5. --------------------

  Lubelski Szczerba ma ciągoty lewicowe jak całe PO
  A ja myślałem kiedyś że to liberałowie i wolnościowcy. To zwykli KOMUNIŚCI.
  Współpracownicy Niemiec i ROSJI Putinowskiej.
  Ich godłem jest Sierp i Młot.

 6. Ta sierota wygląda jakby miał za chwilę płakać nad konstytucją. Tfu na dziada.

 7. Wiecie co ta figura na zdjęciu na stronach sejmowych ma wpisane w rubryce zawód? „Przedstawiciel władzy samorządowej”. O Quwa takiego gostka to chyba nie ma w całej zjednoczone UE. Zawód: „Przedstawiciel władzy samorządowej”, to tak jakby powiedział bez zawodu. I takie coś mają wpływ na nasze życie.

  • Bo czopek to nie zawód to styl życia. Na wolnym rynku pracy toto by się nie odnalazło bo nic nie POtrafi. Całe życie na utrzymaniu podatnika będzie pasożytować.

 8. Życie jest brutalne.
  Nie wyskrobali kaji płodek to innym w życiu miesza.

 9. --------------------

  Jan Pietrzak najlepiej wyjaśnia kim Komuniści zasiedlali duże miasta w Polsce.
  Kim obsadzali ważne stanowiska.
  Wystarczy obejrzeć dokładnie film KATYŃ.

 10. Prawda w oczy kole xD

Z kraju

Polityka i społeczeństwo