Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Michał Krawczyk składa zawiadomienie do prokuratury. „Fanatycy od Kai Godek urządzili nielegalną pikietę pod lubelskim liceum” (wideo)

Jak poinformował poseł Michał Krawczyk, „fanatycy od Kai Godek urządzili nielegalną pikietę pod lubelskim liceum, gdzie prezentowali demoralizujące treści”. – Nie zgadzam się na to – stanowczo deklaruje poseł Michał Krawczyk i składa zawiadomienie na policję w tej sprawie.

44 komentarze

 1. Pisane na kolanie

  Cała ta opozycja i rząd są siebie warci. Tyłko obrzucanie się błotem a potem jedni i drudzy razem pod rękę idą do sejmowego baru opić sukces jakim jest dalsze skłócenie narodu. W myśl zasady naród podzielony to naród który jest nie zdolny na podejmowanie decyzji kto ma rządzić nim. Latają zbyle jaka bzdeta do sądu by tyłko wzbudzić szum medialny Celebryci bez intelektu bez rozumu.

  • A ja uważam, że naród sam się skłócił. Politycy tylko puszczają iskierkę, a ludzie sami wzniecają pożar. Polacy się nienawidzą wzajemnie i to przez politykę, bo ten jest za PO a ten za PiS. I moja racja jest najmojsza. I to jest chore. Dopóki ludzie sami nie zrozumieją, że niszczą się w imię polityki, to nic się w Polsce nie zmieni.

 2. Knaga.

 3. Wygląda na to, że pikietujący zgłosili zdarzenie do ratusza, a ratusz wykazał się demokracją w całej okazałości. Nie po to dotuje ,,artystyczne” wybryki, żeby ktoś je potem negował. Nawet nie mogę się odnieść do treści zaskarżonych haseł.

 4. A poseł Krawczyk jako deweloper kupuje działki od miasta i robi interesy to też demokratycznie?

 5. A PO partia Krawczyka jak chce wprowadzić do szkół dewiacje to nie demoralizacja? POśle trochę honoru osobistego.

 6. a co to za krycie pedofili?????????!!! aaaa bo są homo. no jasne, bezpieczeństwo dzieci nieważne, niech policja ściga tych, co ostrzegają

 7. Ten gość wygląda jak „jeszcze ja jeszcze ja”.

 8. Ludzie z Przestępczej Organizacji nie mają prawa głosu !!!

 9. jesteś u pani ! do plokulatuly albo na pejzbuka

Z kraju

Polityka i społeczeństwo