Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał ponad 2 promile, tak zakończył podróż audi (zdjęcia)

W minioną sobotę w miejscowości Grabów Szlachecki pijany kierowca audi wjechał w ogrodzenie posesji i znak. Wkrótce jego drogowym wyczynem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 11.00 w miejscowości Grabów Szlachecki w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

– Policjanci na miejscu ustalili, że 52-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego kierował audi. Kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uszkodził znak drogowy oraz ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie – informuje aspirant Łukasz Filipek z ryckiej Policji.

Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Miał ponad 2 promile, tak zakończył podróż audi (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

 

Miał ponad 2 promile, tak zakończył podróż audi (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

11 komentarzy

  1. Bardzo szybki w nogach

    Trzeba było nie chlać !

  2. Oooo! Takie ałdi to mi się podoba. Szkoda, że drzew tam nie mają.

  3. Miał ponad 2 promile, a tak zakończył podróż audi, tylko dlatego, że dobry Bóg czuwał i pstryknął Przenajświętszym Palcem. Policja dokończy dzieła.

  4. A gdzie Ci co się martwią brakiem OC na wózki sklepowe? Ogrodzenie niewiele warte, ale naprawić trzeba będzie.

  5. Znowu ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

Dodaj komentarz

Z kraju