Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

– Masz szczęście, że to nie krzyżyk. Incydent z udziałem mężczyzn o ciemnej karnacji skóry

Lubelscy policjanci poszukują dwóch obcokrajowców, którzy mają być sprawcami incydentu na jednej z lubelskich ulic. Poszkodowana apeluje do innych kobiet, które również doświadczyły podobnego ataku.

Na jednej z lubelskich ulic miał miejsce incydent, najprawdopodobniej na tle religijnym. Sprawcami ma być dwóch mężczyzn o ciemnej karnacji skóry, poszkodowana zaś młoda mieszkanka Lublina. Wszystko wydarzyło się w piątek 30 czerwca na ul. Głębokiej.

Jak relacjonowała nam kobieta, około godziny 14 szła od strony ul. Raabego. W pewnym momencie dostrzegła zbliżających się z naprzeciwka dwóch mężczyzn. Opisała ich jako wysokich, o ciemnej karnacji, z gęstymi czarnymi włosami i brodami. Byli dobrze ubrani, ich wiek to ok. 30-35 lat. Gdy podeszli bliżej, zainteresowali się wisiorkiem na szyi kobiety.

Przypominał on medalik, jednak nie miał nic wspólnego z religijnym wisiorkiem. – Kiedy mijałam się z nimi, jeden z nich rzucił do mnie, mocno łamaną polszczyzną „masz szczęście, że to nie krzyżyk” – relacjonuje pani Aneta*.

Jak sama przyznaje, początkowo była zszokowana całą sytuacją. Gdy później wszystko przemyślała, postanowiła zgłosić ów fakt na policję. -Funkcjonariusze z IV komisariatu wnikliwe badają całą sprawę, ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz prowadzą intensywne czynności związane z ustaleniem owych mężczyzn – poinformowano nas w lubelskiej policji.

Z kolei pani Aneta* apeluje do innych kobiet, które doświadczyły podobnego zachowania ze strony opisywanych mężczyzn, o zgłaszanie się na komisariat, gdzie w tej sprawie prowadzone jest śledztwo. – Na szczęście na mojej szyi nie było ani krzyżyka ani medalika. I nie chcę nawet myśleć, co by się mogło stać, gdyby było inaczej – dodaje nasza rozmówczyni.

*Na prośbę poszkodowanej, jej imię zostało zmienione.

(fot.lublin112)
2017-07-06 19:50:23

81 komentarzy

  1. A nie czarne BMW bez klamek? I będą teraz porywać dziewice żeby z ich błon i krwi robić magiczne potrawy.

  2. Czytajac te bzdury w komentarzach ,śmiem twierdzić iż mózgu mniej niz „0” bez wyjatku u każdego …

  3. Gigi La Trotolla

    a ja wczoraj ok 19 widziałam taki facetów jak opisała pani Aneta,na Głębokiej,przy Akademii Rolniczej.Zwróciłam na nich uwagę,bo wyglądali na bardzo pewnych siebie i coś butnie komentowali w swoim języku.

  4. Dlaczego „na szczęście nie było krzyżyka ani medalika” wstydzisz się swojej wiary, boisz się? Zmień religię na islam wtedy będziesz mogła z nimi chodzić razem.

  5. to proste: wszyscy ci co nie głosowali na PO to niewdzięczni katolicy, antysemici i faszyści i w ogóle!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo