Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna ugodzony nożem obok nowego dworca. Policjanci zatrzymali jego kompanów (zdjęcia)

Trzech mieszkańców Lublina zostało zatrzymanych do sprawy ugodzenia nożem 52-latka. Zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem na placu Dworcowym. Obecnie trzeźwieją oni w policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 18 na Placu Dworcowym w Lublinie. U zbiegu z ul. Pocztową mężczyzna został ugodzony nożem. O wszystkim natychmiast zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustaliliśmy, chwilę wcześniej między grupą czterech mężczyzn wywiązała się kłótnia. W pewnym momencie jeden z nich został zaatakowany ostrym narzędziem. Pozostali uczestnicy awantury uciekli.

Poszkodowany 52-latek został przetransportowany do szpitala. Wiadomo już, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji oraz III Komisariatu prowadząc penetrację okolicy zatrzymali pozostałych uczestników zdarzenia. Jest to dwóch 39-latków i 23-latek. Wszyscy byli kompletnie pijani. Obecnie trzeźwieją w policyjnej celi. Kiedy dojdą do siebie będą z nimi prowadzone dalsze czynności. Policjanci ustalać mają, który z nich i dlaczego ugodził nożem 52-latka.

19 komentarzy

 1. Metropolia kwitnie!

 2. Standard w Lublinie, wystarczy poczytać o tym jak inteligencja ucieka z tego miasta, dodać 2+2 i wynik będzie co czeka miasto za kilka lat, będzie to co jest X2, czyli jedno wielkie szambo

  • Język faktów

   Wszyscy zdolni młodzi lekarze, to już praktycznie wyjechali w Polskę a tu zostali ci słabsi lub beznadziejni, ale z koneksjami.

 3. Po wielu latach nieobecności w Lublinie załamałam widząc jak to miasto jest zapuszczone. Cieszę się, że uciekłam z niego już dawno, dawno temu. Dzisiaj w samym centrum u zbiegu Świętoduskiej i Krakowskiego sterta podłucoznych butelek sobie leżała około południa. Gdzie są służby sprzątające ? Lublin faktycznie zasługuje na slogan reklamowy „Miasto Inspiracji”, ale w odwrotnym słowa tego znaczeniu.

 4. Banda pijaczków urządza sobie bijatykę, jakich wiele w patologicznych miejscach Lublina, ale redakcja zawsze ma okazję przyfasolić w dworzec. Nie dość, że szczury i gołębie, nie dość, że ktoś coś komuś ukradł, to jeszcze biją nożami. A to jakaś nowość w okolicach 1 Maja?

 5. No cóż… tak to jest jak się stawia dworzec na Grygowej… tee na 1-maja. Niewielka różnica.

 6. Poszkodowany został ranny na ul.Pocztowej na przeciwko poczty w sąsiedztwie starego dworca gdzie tam jeszcze kawałek do nowego 😁

Dodaj komentarz