Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Siedział na słupie trakcji kolejowej. Chciał „napić się piwa i podziwiać widoki”

22-latek wszedł na słup trakcji kolejowej. Szybka reakcja służb zapobiegła nieszczęściu, do którego mogło dojść na skutek niefrasobliwego zachowania mężczyzny. Ostatecznie młodzieniec został ukarany mandatem.

Do tego groźnego zdarzenia, z udziałem nietrzeźwego 22-latka, doszło w niedzielę po południu w Puławach. Na miejsce interwencji zostali skierowani policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego.

– Przy torach czekali już funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei. Na słupie trakcji kolejowej siedział mężczyzna, który widząc tyle służb, zszedł ze słupa i uciekł w krzaki. Został ujęty przez policjantów z patrolówki. 22-letni mieszkaniec Puław był nietrzeźwy. Miał półtora promila alkoholu w organizmie. Jak powiedział policjantom, wszedł na słup żeby „napić się piwa i podziwiać widoki” – relacjonuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi do wytrzeźwienia. Wczoraj, gdy wytrzeźwiał została na niego nałożona grzywna w drodze mandatu karnego. Gdyby nie szybka reakcja służb, nie wiadomo jak zakończyłaby się ta historia.

13 komentarzy

 1. Wypatrywał 60 000zl kwoty wolnej i benzyny po 5,15 zł, pijanica .

 2. Zakończyła by się tak, że koło wypiłby piwo i poszedł do domu spać. A tak spędził czas w celi, do tego cały ten niepotrzebny cyrk za który wszyscy zapłacimy.

 3. Gdyby nie szybka reakcja służb… to nie dostałby mandatu.

 4. Szybka reakcja służb. Żeby tak szybko reagowali nieprawidłowo parkujące pojazdy. Albo, żeby… w ogóle reagowali.

  • Z drugiej strony nie siedział za kierownicą i nie prowadził auta.
   Tak, czy siak niefortunne miejsce do siedzenia.

 5. Chciał może pójść w ślady swojego „kolegi” który jakiś czas temu stracił życie na stacji w Puławach porażony prądem.

 6. Rządy ryżego szwaba ludzie chleją na umór bo nie mają perspektyw życia bieda i ubóstwo co ukradną to przepiją będzie tylko gorzej.

 7. Dobrodziej frasobliwy

  Zbyt Szybka reakcja służb zapobiegła szczęściu, do którego mogło dojść na skutek zachowania mężczyzny.
  Szkoda, że go nie utłukło na tym słupie. Będzie musiał bisować.

Dodaj komentarz