Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna leżał przy drodze. Jego życia nie udało się uratować

Wszystko wskazuje na to, że wychłodzenie organizmu było przyczyną śmierci mężczyzny, którego znaleziono przy jednej z dróg w powiecie lubartowskim. Zmarł on po przetransportowaniu do szpitala.

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który został znaleziony w miejscowości Kunów w gminie Firlej w powiecie lubartowskim. Leżał on przy jednej z lokalnych dróg. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Jak się okazało, 62-latek znajdował się w ciężkim stanie. Mężczyzna był silnie wychłodzony. Pomimo starań lekarzy zmarł on po przetransportowaniu do szpitala.

Na ciele denata nie znaleziono żadnych śladów wskazujących, aby do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. Zabrakło jeszcze tylko 3 lata do emerytury – jak to mówią covidianie, mógł jeszcze żyć ze 20 lat.

  • I odkładana na emeryturę kasa przepadła jak przysłowiowa śliwka krowim placku, a powinna być dziedziczna.

  • Pod warunkiem, że pracował. A swoją drogą, może by chłop i wyżył, tylko go ten śpital wykończył. Gdzie umiera najwięcej ludzi? W szpitalu. Dlatego ja omijam szerokim łukiem. Idziesz zmierzyć ciśnienie, a wychodzisz zaszczepiony ze zmienionym genomem…

   • Franiu… nawet jakby nie pracował, to jego „stan stabilny” jest dla Państwa zyskowny, nie trzeba mu wypłacać, ani jakiejś renty, ani zasiłków

   • Na szczęście takich idiotów jak Ty wykańcza covid i Polska pięknie się z was sama oczyszcza. Widocznie na was Pan Bóg znalazł sposób skoro rozum nie działa to trzeba do wora i 2 metry pod ziemią.

 2. Efekt lepszej zmiany. Od lipca zaniżano sprzedaż polskiego węgla Polakom. Efekt skok ceny prawie dwukrotny. Samotnym ludziom o niskich dochodach nie starcza. Podobnych tragedii jest mnóstwo. Trąbią o obniżce Vat, na gaz z 23 na 8 % przy jednoczesnej podwyżce o 59 % w prezencie Narodowi pod choinkę. Jak za komuny największe podwyżki były przed Świętami.

  • Przyjaciele pomogli.

   A gdzie amerykański gaz ? Tyle kosztował gazoport. Polski węgiel jest eksportowany po starej cenie, bo takie zawarli umowy. Po to polskie społeczeństwo dokładało do utrzymywania polskich kopalń, by chrzczeni kozikiem nachapali się. Polak może umarznąć na śmierć, lub przepłacać gdy go jeszcze stać.

 3. Ten mężczyzna to *** ***.
  Sąsiad mojej babci, przejeżdżał samochodem jak go do karetki wkładali.
  Poznał go po rowerze który leżał obok i kurtce.