Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzną, który utonął podczas wieczoru kawalerskiego, był wokalistą zespołu disco polo. Zginął ruszając na pomoc innym

Wokalista i założyciel pochodzącego z naszego regionu zespołu disco polo NoLime utonął podczas wieczoru kawalerskiego w Rudniku Pierwszym. Był tam jednym z gości i ruszył na pomoc kolegom, którzy wpadli do wody.

38 komentarzy

 1. Pechowy ten Rudnik

 2. Jaki pechowy. Był wieczór i były panie że Skawina….

 3. Endrju a ty taki mieszczuch jesteś baranie. Nie znałeś to nie pucuj się

 4. Znałem Marcina od kilku lat i był normalnym człowiekiem który szanował ludzi i chciał być szanowanym. Ciekawe ilu z was miało by tyle odwagi żeby tak zareagować jak zrobił to Marcin. Większość tych waszych komentarzy jest głupia. Postawcie się w sytuacji rodziny kiedy czytają to wasze g.wno. pier..lnijcie się w głowę i zastanówcie się ile jesteście warci. Głąby bez szacunku dla zmarłego i jego rodziny.

 5. Nawet nie macie odwagi żeby normalnie się podpisać… SZACUN!!!

 6. Jak ktoś chce być bohaterem to sprowadza szybko pomoc, a nie skacze do wody po alkoholu. Nie róbcie z niego świętego, bo zginął na własne życzenie. Dzieci i rodziny tylko szkoda.

 7. glinianka bez dna

  skoczył na ratunek lecz kondycja nie wyrobiła i jeszcze alkohol tak się tylko wydaję podpłynąć do kogoś a wydostać na brzeg to wyczyn przyczyną wszystkich utonięć jest woda , a w wodzie jak w życiu trzeba umieć się zachować!

 8. W tamtym tyg jeden kawalerski, w tym tyg drugi. Wszyscy pijani. A w domu żona i 2 małych dzieci…..

 9. Glupota ludzka tyle w temac. Może rozglos tej smierci da do myślenia ludziom i uratuje komus kiedyś zycie.

 10. No ale po co tutaj wrzucacie te teledyski? Kto je będzie oglądał?

Z kraju