Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzną, który utonął podczas wieczoru kawalerskiego, był wokalistą zespołu disco polo. Zginął ruszając na pomoc innym

Wokalista i założyciel pochodzącego z naszego regionu zespołu disco polo NoLime utonął podczas wieczoru kawalerskiego w Rudniku Pierwszym. Był tam jednym z gości i ruszył na pomoc kolegom, którzy wpadli do wody.

38 komentarzy

  1. Nie wiem pi co artykul i info o bohaterstwie. Nawalona ekipa wywrocila noca lodke, a nawalony kompan bezmyslnie skoczyl do wody. Czlowiek pijany nie mysli racjonalnie, tylko prosto „chlopaki plyne!” i traktuje to jako element przygody. Wiele razy widzialam w pracy (branza slubna i wesela) „bohaterow” w stylu „deeeej ja to zrobie” i pijani ratowali sytuacje np. odpalali kostki pirotechniczne czy grzebali zalani w trupa w samochodzie „bo nie odpala”. Ot bohaterowie.

  2. i wesela się odechciewa … jak się o tym czyta …

  3. POJACKIE TOWARZYSTWO. GOWNIAZERNIA.

  4. Wystarczyło założyć kapoki

  5. Jesteście ułomni co piszecie , pomyślcie za kilka lat przeczytają to jego dzieci a w tym momencie może to czytać jego żona która popada w depresje to nie jest wcale dla nich łatwe ogarnijcoe się ludzie z komentarzami niektórymi , wspierajmy tą rodzinę!!!

  6. Jedena z najsympatyczniejszych osób jakie poznałem. Kondolencje dla rodziny.

Z kraju