Mężczyzna, który molestował w pociągu kobiety, to Egipcjanin przebywający w Polsce nielegalnie

Jak już wczoraj informowaliśmy, w pociągu jadącym z Gdyni do Lublina zatrzymano mężczyznę, który napastował seksualnie dwie młode kobiety. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:20 w jadącym z Gdyni do Lublina pociągu. Do przedziału, w którym podróżowały dwie kobiety, 19 i 25-latka, wszedł mężczyzna. Zamknął za sobą drzwi a następnie je zasłonił, tak by z korytarza nic nie było widać. Wtedy rozpiął rozporek a po chwili zaczął się onanizować. Kobiety powiadomiły o wszystkim obsługę pociągu, ta zaś ujęła mężczyznę i do czasu dojazdu do Lublina zatrzymała go w swoim pomieszczeniu służbowym.

W międzyczasie o zdarzeniu powiadomiona została policja oraz Straż Ochrony Kolei. Gdy pociąg wjechał na dworzec, na peronie oczekiwali już funkcjonariusze.

Jak się okazało, zatrzymany to 28-letni obywatel Egiptu. – W czasie dokonania czynności służbowych ustalono również, że w paszporcie mężczyzna nie posiadał ważnej wizy wjazdowej. Z kolei poszkodowane kobiety celem złożenia zeznań zostały przewiezione do III Komisariatu Policji w Lublinie – wyjaśnia Piotr Stefaniuk ze Straży Ochrony Kolei.

Na komisariat został również przewieziony zatrzymany, gdzie wykonywano z nim dalsze czynności. Mundurowi sprawdzają także, czy nie ma on na swoim koncie podobnych czynów, lub też poważniejszych ataków na kobiety. Ubiegłą noc mężczyzna spędził w policyjnym areszcie.

(fot. lublin112)
2015-02-10 22:39:31

10 komentarzy

 1. Otwórzmy wiecej granic.Zaprośmy inne,tak cenne dla nas,kultury do siebie.

 2. Zazdroszczę tym kobietom . Widzieć Faraona nago , to jest zaszczyt!!!!!!!!.He He He He.

 3. Kleofas Pierd - Oła

  W pociągu ” rozpiął rozporek a po chwili zaczął się onanizować”, a jak trafił na komisariat, „wykonywano z nim dalsze czynności”.
  Ot, szelmy z tych naszych mundurowych. Kto by pomyślał?!

  • No i tak bez końca z tymi erazmusami…

   Do przedziału, w którym podróżowały dwie kobiety, 19 i 25-latka, wszedł mężczyzna. Zamknął za sobą drzwi a następnie je zasłonił, tak by z korytarza nic nie było widać. Wtedy rozpiął rozporek a po chwili zaczął się onanizować.

   Kobiety powiadomiły o wszystkim obsługę pociągu, ta zaś ujęła mężczyznę i do czasu dojazdu do Lublina zatrzymała go w swoim pomieszczeniu służbowym, po wejściu do którego mężczyzna zamknął za sobą drzwi a następnie je zasłonił, tak by z korytarza nic nie było widać. Wtedy rozpiął rozporek a po chwili zaczął się onanizować.

   W międzyczasie o zdarzeniu powiadomiona została policja oraz Straż Ochrony Kolei. Gdy pociąg wjechał na dworzec, na peronie oczekiwali już funkcjonariusze. Po wyjściu na peron mężczyzna zamknął za sobą drzwi a następnie je zasłonił, tak by z korytarza nic nie było widać. Wtedy rozpiął rozporek a po chwili zaczął się onanizować.

   Mam nadzieję, że dobrze go spałowali tam na miejscu.

 4. Halim?

 5. Wiklinowy nocnik

  probował je uwieść stylem na marokańca

 6. Wilczy bilet brudnej szyji, niech wraca do kolebki syfu

 7. Ich będzie coraz wiecej, a kobiety naiwne będą wskakiwać im do łóżek 🙂

 8. wysoka jakość

  obca kraja atakuje.służby specjalne.wyszkoleni używać wszystkiego co im wpadnie w ręce jako broń

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska