Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik w Lublinie. Opowiadali o więzieniu, akcji CBA oraz komu Ukraina zawdzięcza zachowanie niepodległości (zdjęcia)

W sobotę, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się zorganizowane przez Prawo i Sprawiedliwość „Spotkanie Wolnych Polaków”. Wzięli w nim udział Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik, a towarzyszył im szef lubelskich struktur PiS Przemysław Czarnek. Wydarzenie zgromadziło ok. 250 sympatyków partii.

155 komentarzy

 1. Idę się zż…zwymiotować.

 2. Sami emeryci przebywający na widowni są świadectwem do jakiego elektoratu kierowane są brednie skazańców. Partia interesów sowieckich, przygotowuje się do zbliżających się wyborów. Skazańcy liczą na głosy do europarlamentu którego tak bardzo nienawidzą. ***** opozycję !!!!!!

 3. Ciekawe pękła jakaś flaszeczka?

 4. Spotkanie było w sali kinowej, która ma 119 miejsc. Na zdjęciach widać, że niektóre miejsca są wolne. Jakim cudem wyszło 250 osób?

 5. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  A co na to Franio?

 6. Ta widownia to kolejnych wyborów parlamentarnych może nie doczekać.

 7. Banda niedorajdow,powinni tam jeszcze raz trafić z Dudą

 8. Dno , warto zastanowić się o prawach wyborczych do 60 roku życia. Ta niedorajda na Cz nie ma nic wspólnego z Lublinem.Lublinianie nie życzą sobie podszywania oraz wycierania gęby Lublinem również przez jego żonę

 9. Ooooo zlot kryminalistów

 10. Czyli już wiedzą jak czuł się opozycja przez 8 lat.

Dodaj komentarz