Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nożownik zaatakował na lubelskim osiedlu. Ranny 21-latek jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na lubelskich Czubach zaatakowany został 21-latek. Sprawca zadał mu kilka ciosów nożem. Po trwającej wiele godzin policyjnej obławie został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 21.00 przy ul. Agatowej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o młodym mężczyźnie, który został ugodzony ostrym narzędziem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, wszystko wydarzyło się na klatce schodowej jednego z bloków. Do dwóch młodych osób: mężczyzny i kobiety podszedł 20-latek. Praktycznie bez słowa zaatakował 21-latka

W pewnym momencie 20-latek wyciągnął nóż i zaczął zadawać ciosy 21-latkowi. Kilkukrotnie go ranił, po czym ten zaczął uciekać przed napastnikiem. Wybiegł na zewnątrz i zamknął się w zaparkowanym nieopodal samochodzie. Agresora to jednak nie powstrzymało. Ruszył za nim i usiłował wybić szybę, aby dalej atakować. Kiedy mu się to udało zamierzał podciąć mu gardło

Dopiero krzyki mieszkańców sprawiły, że nożownik uciekł. Jak ustaliliśmy, był on znany zaatakowanym dlatego też policjanci od razu dysponowali danymi mężczyzny. Ten zaczął się ukrywać. Nic to jednak mu nie dało, gdyż dziś został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Ranny 21-latek został przytransportowany do szpitala. Jego stan jest poważny. Policjanci prowadzą cały czas czynności w tej sprawie. Niebawem nożownik ma zostać przesłuchany i zostaną mu przedstawione zarzuty.

Nożownik zaatakował na lubelskim osiedlu. Ranny 21-latek jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

Nożownik zaatakował na lubelskim osiedlu. Ranny 21-latek jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

26 komentarzy

 1. Heja banana.

 2. Jaki to nożownik redakcjo?!?!?!? To zazdrosny osiedlowy przygłup ,po co straszyć ludzi

 3. za mojej mlodosci kto wyjal noz ten byl najwieksza pi…da i to byl jego spoleczny koniec.

 4. A może redakcja dowiedziała by się nieoficjalnie jaki jest kraj pochodzenia sprawcy i poszkodowanego?

  • Napastnik to Polak, niestety osiedlowy seba

   • niemożliwe!! przecież tylko ci zza wschodniej granicy albo ci o innym odcieniu skóry są źli… my naród polski to sami przykładni katolicy… no i najlepsze na świecie mamy wszystko w szczególności plony rolne …

 5. Jakiej narodowości był nozowni

 6. Macie rządy tfuska

 7. Ostatni sprawiedliwy

  Pewnie był za pisssem i nowa władza mu się barany nie podoba i tylko tak umie…nasłuchał się kłamstw tych Pajaców ” wiezni politycznych” i zwariował!

 8. To patologia wyborcy ryżego szwaba myślą że są bezkarni.

 9. ehhh [***] co się z tobą porobiło

Dodaj komentarz

Z kraju