Marihuana w samochodzie, konopie w nowo zakupionym domu

Policjanci z Łukowa zatrzymali 20-latka, który w hondzie miał niewielką ilość marihuany. Oprócz tego w zakupionym niedawno przez mężczyznę domu znajdowała się uprawa konopi indyjskich.

W piątek policjanci z Łukowa otrzymali informację, że 20-letni mieszkaniec gminy Łuków, może posiadać przy sobie narkotyki. Jak się okazało podczas kontroli pojazdu, którym poruszał się mężczyzna, mundurowi znaleźli niewielką ilość marihuany.

20-latek mówił funkcjonariuszom, że nie ma więcej żadnych narkotyków, lecz mundurowi nie wierzyli w jego zapewnienia i razem z nim pojechali do jego nowo zakupionego domu w sąsiednim powiecie.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli reklamówkę wypełnioną zasuszonymi liśćmi konopi oraz kilkanaście doniczek z roślinami konopi, które były napowietrzane i dodatkowo oświetlane. Funkcjonariusze przeszukując posesję weszli do foliowego namiotu, wewnątrz którego znaleźli 25 doniczek z roślinami konopi. Niektóre z nich miały ponad 1,5 m wysokości.

 

68-127211

 

Mężczyzna trafił do aresztu, wkrótce usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto prowadzący postępowanie policjanci ustalą, od kiedy 20-latek uprawiał nielegalne konopie indyjskie oraz czy nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków.

2018-05-26 11:28:51
(fot. Policja Łuków)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Moeże kupił dom z kotem w worku czyt. z marihuaną. Hehe…

 2. A skąd 20latka stać na kupno domu? nawet jeśli od 18 roku życia zasuwa z łopatą, to w tym wieku będąc na dom jeszcze nie zarobił.

 3. Podobno zaopatrywał pół warszawki, tzn. na wschód od Wisły,Polska B.

  • Te 25 krzaków ma taką wydajność, że bez tego cennego dostawcy Polska B już nigdy nie zasmakuje w marihuanie

 4. Zdolny młody biznesmen mógłby robić to legalnie i budżet państwa swoje na akcyzie i podatkach zarobił. Ale nie. Zamiast tego policja może pochwalić się spektakularnym zatrzymaniem groźnego „przestępcy”.

 5. Tylko surowe kary bezwzględnego pozbawienia wolności dla producentów śmierci! Teraz uprawia konopie a jutro będzie zbierał słomę makową i produkował z niej kompot dla narkomanów, których najpierw zwabił trawka narkotyczną. Kto spróbuje trawki narkotycznej ten już myśli tylko o kolejnym mocniejszym narkotyku. Odurzanie się klejem,dopalaczami i trawką narkotyczną to nie zabawa w miękkie narkotyki tylko droga do śmierci.

  • Nie wiem, czy Ty jesteś troll, bot czy idiotka. Czasem jak się czyta te Twoje komentarze to odnosi się wrażenie, że w wieku nastoletnim, ktoś Ci dał do palenia gram obornika wkręcając, że to haszysz. Nie podeszło i stąd ten hejt.

   • Tak – to jest właśnie troll – i to całkiem zabawny 😉 Skoro nie skumałeś to chyba sam w wieku nastoletnim wstrzykiwałeś sobie w żyły maruchuanen z tłuczonym szkłem

 6. Tak jakby komus krzywde robil,i jaki z tego narkotyk…

 7. Chuowa podpierdółka. Tak po ludzku.

 8. Teraz Urząd Kontroli Skarbowej dobierze mu się do 4liter. Oj, będzie bolało.

 9. Pewnie że to diler; skąd by miał na kupno domu? Na cudzych nałogach żerował, trzy lata to za mało, dożywocie tak jak w innych krajach!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online