690 680 960

Małe dzieci pod opieką pijanych kobiet. Matka miała niemal 2,9 promila

Niemal 2,9 promila alkoholu miała w organizmie 25-latka, która opiekowała się swoimi małymi dziećmi, w wieku 1 roku i 3 lat. Oprócz niej w domu przebywała siostra kobiety i matka, wszystkie panie były w podobnym stanie.

Wczoraj policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie gminy Fajsławice przebywa nietrzeźwa matka z dwójką małych dzieci. Jak się okazało na miejscu, policjanci zastali kompletnie pijaną 25-latkę, która zajmowała się dziećmi w wieku 1 roku i 3 lat.

– Badanie alkomatem wykazało, iż kobieta miała w swoim organizmie prawie 2,9 promila alkoholu. Wraz z nią w domu przebywała jej 24-letnia siostra i 45-letnia matka. Wszystkie kobiety razem piły alkohol. Po badaniu alkomatem mundurowi stwierdzili ponad 2,5 promila u 24-latki. Trzecia z kobiet odmówiła sprawdzenia stanu trzeźwości, jednak jej zachowanie nie budziło żadnych wątpliwości, iż znajduje się w stanie upojenia alkoholowego – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

O zdarzeniu został powiadomiony Sąd Rodzinny, a dzieci trafiły pod opiekę sąsiada.

– Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia podkom. Piotr Wasilewski.

2017-05-24 10:14:05
(fot. ilustr. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. kiedy w Fajsławicach płacą 500 + to by wiele wyjaśniało

 2. LU , badali po to by sprawdzić czy dzieci miały opiekę .Gdyby okazało się ,że jedna osoba jest trzezwa to by nie było sprawy dla matki

 3. Konkretny Ćwok POPisowski

  racja to tak samo jak idąc chodnikiem z knajpki po piwie wjedzie na Ciebie kierowca Ałdi lub BMW i też Cię przebadają na zawartość a nikt nie zabrania wrócić pieszo z kafejki
  i jak tu nie głosować na 500+

 4. to dom patologiczny;/ obie gówniary d..ą zarabiają

 5. Pampalini łowca zwierząt

  Co za czasy, 20 lat temu nie było by żadnego halo, nawet nikt nie zadzwoniłby na policję.

  • Stu dwunasty niedorzecznik

   Nie zadzwoniłby chociaż z tego powodu, że telefon wtedy mieli nieliczni, a i to często na receptę.
   Ale jak przyszła moda, żeby je dostawać na komunię, wtedy telefony trafiły nie tylko pod strzechy, ale i pod azbestem kryte dachy.

 6. Bo przed 500+ nie miała nigdy alkoholu w ustach. Co za ograniczone myślenie….

 7. MONIA- daj namiary na nie:)

 8. Zabrać 500+ od razu tam co dziennie są takie libacje I usługi seksualne za alkochol.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas