690 680 960

W Lublinie rozpoczęła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Po raz pierwszy w Lublinie zorganizowano Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Prezentuje się na niej ponad 2 000 psów z całej Europy.

Nie tylko popularne rasy takie jak Labrador Retriever, Buldog Francuski, Owczarek niemiecki krótkowłosy, Owczarek niemiecki długowłosy, Berneński pies pasterski, Golden Retriever, lecz również te rzadko prezentowane: Szpic fiński, Nord Lundehund, Mały gończy gaskoński Porcelanie, Portugalski pies dowodny, Nederlandse Kooikerhondje, Bolończyk kolorowy, Moskiewski pies stróżujący, Schipperke, Thai Ridgeback Dog, Irlandzki spaniel dowodny. Fanów polskich ras ucieszą: Polski Owczarek Nizinny (PON), Polski Owczarek Podhalański, Ogar Polski, Chart Polski czy Gończy Polski można oglądać na wystawie, która rozpoczęła się w hali Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11.

W ramach zorganizowanej przez lubelski oddział Związku Kynologicznego I Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych hodowcy prezentują ponad 2 000 psów z 17 krajów Europy, w tym 165 ras ze wszystkich 10 grup CFI. Na wystawie zobaczyć można te najmniejsze, czyli psy rasy Chichuahua mające poniżej 1 kilograma masy ciała, jak też najcięższe czyli Mastify o wadze nawet powyżej 100 kilogramów.

Oprócz pokazów, w trakcie wystawy prezentowany jest asortyment akcesoriów dla czworonogów jak również producenci karmy. Wystawa odbywa się dzisiaj i jutro w godzinach 10.00 – 17.00 w hali Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11. Obowiązują bilety w cenie: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł oraz dwudniowy odpowiednio 20 zł i 15 zł.

(fot. lublin112)
2016-12-10 13:10:43

6 komentarzy

  1. Kto to pisał…

  2. To pisała osoba z targów, wysłała do redakcji lublin112 kilka zdań, ci wkleili w zdobili artykuł.

  3. aż dziw bierze, ze Gazeta Wyborcza i inne wszelkiej maści lewactwo z Razem z Zielonymi terrorystami nie bojkotują tej Wystawy Rasowych Psów, toć to rasistowskie show, a co na to sponsor tychże, Soros? Będzie dawał im kasę?

  4. Bilety żeby psie kupy oglądać

  5. Obecność widzów nie była obowiązkowa, za bilety płacił ten kto chciał obejrzeć w jednym miejscu spotkanie wielu różnych, rzadko spotykanych ras, które trudno zobaczyć na co dzień na ulicach. Wiec nie rozumiem krytyki i oburzenia pod adresem całego przedsięwzięcia. A za to żeby wystawca mógł pokazać swojego psa to musiał zapłacić wpisowe w wysokości 120 zł niezależnie od tego czy coś wygrał czy nie. Więc cena biletu też nie była chyba zbyt wygórowana 🙁

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…