Ul. Mełgiewska: Wjechał na czerwonym, zderzył się z infiniti

Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, zablokowany jest jeden pas jezdni na ul. Mełgiewskiej. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 12 na ulicy Mełgiewskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Frezerów zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i infiniti. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał ulicą Mełgiewską w stronę Świdnika, z kolei kierująca infiniti kobieta, jechała ulicą Mełgiewską w stronę centrum i skręcała w lewo, w ulicę Frezerów.

Z relacji świadków wynika, że kobieta zauważyła, że przed światłami zatrzymują się już samochody i ruszyła. Jednak kierowca volkswagena zignorował sygnalizację świetlną i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okolicznosci zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Świdnika.
Materiał powstał przy współpracy z:

(fot. lublin112, nadesłane Adrian)
2016-12-10 13:25:31

Zobacz również

23 komentarze

 1. na moje ok baba infiniti baba z kazimierza???????????????/ zgadza się ???????????? hehe jeśli tak to się nie dziwie………………………

 2. a swoja droga fajne infiniitiiiiiiii ale auto to nie wszystko liczy się charakter czlwoieka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Gość autem za 5000 zł robi szkodę na aucie za 100000 zł. Ktoś jeszcze ma wątpliwości czemu OC drożeje?

 4. GŁUPOTA , Bezmyślność , i szpanerstwo , a póżniej właśnie takie zachowania kończą się tragedią . Zastanawia mnie fakt dlaczego ten ktoś jechał na czerwonym świetle , ciekawe czy gdyby przechodziła jego matka lub ojciec to też by tak jechał . Pozdrawiam

 5. Razem z włączeniem się czerwonego światła powinien wysuwać się taki mur metrowej wysokości – w końcu debile przestaliby przejeżdżać na czerwonym.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja