Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Zadał ofiarom kilkanaście ciosów nożem. 26-latek przyznał się do zabójstwa

26-letni Piotr Cz. podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa dwóch osób na lubelskich Tatarach. Napastnik zaatakował ofiary, ponieważ nie otrzymał pieniędzy na alkohol.

Ciała dwóch osób, 46-letniej kobiety i 48-letniego mężczyzny, odnaleziono w poniedziałek w jednym z mieszkań przy ulicy Motorowej na lubelskich Tatarach. Wstępne oględziny pozwoliły stwierdzić, że do zgonu nie doszło z naturalnych przyczyn. Ofiary miały rany kłute szyi zadane ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Natychmiast wszczęte zostało w tej sprawie śledztwo. Policyjni technicy przez kilka godzin zabezpieczali wszystkie ślady pozostawione w mieszkaniu.

Jednocześnie rozpoczęło się ustalanie okoliczności zdarzenia oraz poszukiwania sprawcy. – Wstępnie ustalono, że do wszystkiego doszło w trakcie alkoholowej libacji. Mamy też wytypowanego przypuszczalnego sprawcę czynów – wyjaśniała w środę nam kom. Renata Laszczka – Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Przesłuchany w charakterze podejrzanego Piotr Cz. przyznał się do dokonania zarzuconych mu czynów. Złożył wyjaśnienia w których opisał przebieg zdarzeń z 20 listopada 2015 r. Piotr Cz. zamieszkiwał wspólnie z pokrzywdzonymi w mieszkaniu przy ulicy Motorowej w Lublinie. Krytycznego dnia razem spożywali alkohol. Powodem zaatakowania Krzysztofa S. był fakt, iż ten nie chciał pożyczyć mu pieniędzy na alkohol. Piotr Cz. zadał swoim ofiarom kilkanaście ciosów nożem w okolice szyi. W trakcie przesłuchania podejrzany nie okazał skruchy – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk – Jankowska.

26-latek jest mieszkańcem Lublina z zawodu piekarzem, w ostatnim czasie nie pracował.

Prokurator Okręgowy w Lublinie skierował do miejscowego Sądu Rejonowego wniosek o tymczasowe aresztowanie Piotra Cz. na okres 3 miesięcy. Piotrowi Cz. grozi do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

2015-11-27 13:46:15
(fot. Policja Lublin)

40 komentarzy

 1. Cwaniaku?! widzę że obrońca się znalazł było mu pożyczyć na wóde a nie teraz tu płaczesz nad chłopaczkiem który od dawna dawna pokazywał swoja głupotę!!!! DOŻYWOCIE MOŻE RESZTA OPRZYTOMNIEJE

  • Wez przestań sie produkować. Kuzwa odwalcie sie od chlopaka i tak mu zycie juz dokopalo. Mam nadzieje ze szybko wyjdzie..
   I teraz prosze modlmy sie za niego

   • Życie mu dokopało? No weź się chłopie nie ośmieszaj, chlał, ćpał zabił dwie osoby a ten pisze że mu życie dokopało, a tym co ich zabił to co nie dokopało? Tak się prowadził i ma to na co sobie zasłużył a życie to można powiedzieć, było i jest dla niego łaskawe, bo gdyby urodził się i taki numer odstawił w innym bardziej normalnym kraju, to po uczciwym procesie czekało by go krzesło elektryczne, stryczek lub zastrzyk po którym by się już nie obudził, a tak wyjdzie z pięćdziesiątką na karku jako jeszcze większy patol, chyba że sąd okaże się łaskawy dla reszty społeczeństwa i postanowi izolować go na stałe.

    • życie miał swietne jako młody miał wszystko co tylko chciał ale przez własnie takie wychowanie ktore miał stoczył sie na samo dno, on nawet do swoich sióstr skakał do ich matki, to nie jest człowiek, alkohol wyżarł mu wszystko, prochy, chyba po tej kasie która ukradł wujkowi tak mu sie przećpało i zapiło

 2. polacy to taki głupi naród a zwłszcza bujana mlodziez która nic soba nie reprezentuje. uciula na spodnie adidasa i uwaza ze jest nietykalna a biede klepie i tyle. jaka przyszlosc czeka ich rodziny

 3. jakie były relacje między współbiesiadnikami, śmieć zaszedł sobie na kolacje do obcych osób?

 4. Teraz tylko czekać kiedy na melinie u Ziętka czy jak mu tam ktoś kogoś za morduje po prochach albo spirytusie

 5. jakich obcych ludzi to był brat jego zmarłej matki kiedyś mieszkali na różanej 7 byli bardzo zżyci ze sobą jak byś go znał to byś wiedział jakie miał smutne dzieciństwo to wszystko to wina naszego systemu i tyle w temacie

  • ciekawe, czy jak by Tobie kogoś bliskiego zamordował to też byś takie bzdury gadał i na system winę zwalał?

   modlić się za niego? nawet skruchy nie okazał !!!
   powinien trafić do więzienia w Rosji, przynajmniej utrzymanie go byłoby kilkukrotnie tańsze.

   Jak dla mnie to poza obroną własną lub rodziny, nie ma wytłumaczenia na morderstwo.

  • Smutnym dzieciństwem i systemem tłumaczyć mordercę to już szczyt wszystkiego. Masz pod nosem Majdanek idź i zobacz na zdjęciach jak wyglądało prawdziwe „smutne dzieciństwo”

 6. To Piotrek Czyżew..ki z Czubów a konkretnie z Różanej. 9 lat temu się stąd wyniósł.

 7. Niech sobie posiedzi jak najdłużej widocznie wcześniejsze siedzenie nic mu nie dało do myślenia.Bądzmy szczerzy to nie pierwszy raz kiedy trafił za kratki!!!!! Zero Litości dla takich jak on!!!!!!

 8. No już nie musi się martwić o rachunki, jedzenie, spanie ani opiekę medyczną do końca życia.

 9. Wy hejterzy jestescie czego go tak nie lubicie teraz chłopak cale życie bedzie siedziec i co to za los dla niego??

Z kraju