Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Radzyń Podlaski: Nieoznakowanym radiowozem w płot przez rowerzystę

W piątek po południu w Radzyniu Podlaskim patrol nieoznakowanej, policyjnej skody wjechał w płot posesji. Wszystko przez rowerzystę, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

W piątek około godziny 13 w Radzyniu Podlaskim w rejonie skrzyżowania ul. Bohaterów i Kościuszki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nieoznakowanego radiowozu radzyńskiej policji.

Kierujący rowerem 63-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski jadąc od strony ul. Warszawskiej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na nieoznakowanej, policyjnej skodzie. W wyniku tego kierowca radiowozu aby nie zderzyć się z jednośladem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w metalowy płot posesji,. Auto zatrzymało się w ogródku.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową a rowerzysta został ukarany mandatem karnym. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu iledzisiaj.pl

Radzyń Podlaski: Nieoznakowanym radiowozem w płot przez rowerzystę

2015-11-27 16:47:35
(fot. iledzisiaj.pl)

34 komentarze

  1. Ooo to widzę że i w Radzyniu w Policji mamy mistrzów rozbijania nieoznakowanych radiowozów 😉 Żal.pl Jeszcze trochę to na hulajnogach będą patrolować ulice hehe, a może to i lepiej 😉

  2. Jak można ukarać rowerzystę mandatem, skoro wolno mu się poruszać po drodze bez znajomości przepisów drogowych. Może w końcu ktoś otrzeźwieje i wprowadzi obowiązkową kartę rowerową, obowiązkowe światła dla rowerów przez cały rok, obowiązkowe OC i obowiązkowe tablice rejestracyjne!!

  3. Niedostosowanie prędkości do warunków.Proste.Kazdy z nas by to usłyszał.Mistrzowie kierownicy…..dac im więcej x-driv ów to się sami zutylizuja.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo