Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Od piątku ulica Janowska będzie zamknięta dla ruchu

W związku z remontem wiaduktu kolejowego w najbliższy piątek zamknięta zostanie ulica Janowska. Ruch będzie skierowany na objazdy.

W najbliższy piątek 16 marca od godz. 5.00 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Janowska w rejonie wiaduktu. Objazdy wyznaczone zostaną wyznaczone ulicami Diamentową, Zemborzycką i Żeglarską, komunikacja miejska będzie kursować objazdem przez ulice Romera i Nałkowskich.

Zamknięty zostanie również chodnik przy ulicy Janowskiej, a piesi skierowani będą na chodnik po drugiej stronie rzeki Bystrzycy. Ulica Janowska zamknięta będzie do dnia 21 marca.

Od dnia 21 marca od godzin rannych na ulicy Janowskiej pod wiaduktem kolejowym zostanie zajęta połowa jezdni, ruchem sterować będzie sygnalizacja wahadłowa.

2018-03-13 18:00:42
(fot. lublin112.pl)

36 komentarzy

 1. A kiedy remont balladyny ?

  • Nie będzie. Szeptucha mówiła, że jak się resztki asfaltu wykruszą, wkroczy miejski konserwator zabytków i kocie łby trafią na listę dziedzictwa narodowego. Módl się, by zabytku klasy zerowej nie zamknęli dla ruchu.

  • Tam teraz będzie linia kolejowa, po zakończeniu mostów i remontu linii Lublin-Warszawa, zacznie się robota, stare torowisko z remontu zostanie położone na balladyny i będzie tamtędy kursowało dziennie kilkadziesiąt pociągów towarowych z wynglem. Potwierdzone info.

 2. Brawo!!! Ale ze tylko do 21.03 zamknięta? Szkoda…

 3. A skończy się tym, że kolejny wiadukt pójdzie do rozbiórki i zastąpią go nowym.

 4. O KUZ..A HAHAHAHAHAHA

 5. SUPER W KOŃCU BEDZIE CISZA I SPOKOJ, ZERO PEDZACYCH PONAD SETKĘ Z LKR I LJA. TYDZIEN LUKSUSU I JAZDY NA ROLKACH I DESKOROLCE. BRAVO

 6. wylaczony ale fragment pod wiaduktem.brak alternatywy.przez zemborzyce do obwodnicy i krasnicka

 7. A obiecali chyba z miesiąc temu, że nie będą zamykać Janowskiej.
  Włodarze nic nie myślą w tym mieście

 8. A co ze ścieżką rowerową pod wiaduktem? Ktoś wie czy jest przejezdna?

 9. Tak, to są właśnie tęgie mózgi z urzędu miasta Lublin. Jak robić to trzeba wszystkie ulice w jednym kierunku w tym samym czasie. Jaki objazd przez Diamentową? Przecież teraz Diamentowa potrzebuje objazdu. Naleczowską też robią razem z Wojciechowską jakby nie miza było na etapy podzielić. Teraz to trzeba helikopter kupić żeby po Lublinie się przemieszczać?

Z kraju