690 680 960

Lublin: Dwie osoby zatrzymane za znęcanie się nad 2-letnią dziewczynką. Była ona bita i zaniedbywana

Liczne ślady bicia i znęcania się, zarówno świeże jak i powstałe wcześniej, znaleźli na ciele dwuletniej dziewczynki lekarze. W tej sprawie została zatrzymana matka dziecka i jej konkubent.

54 komentarze

 1. I znowu w ciąży ?! nie no kurdę tak sobie wyobrażałam zawsze beneficjentów 500+

  • taką ku…[]w to trzeba wysterylizować zaraz po porodzie…oczywiście od razu zabrać dziecko…

 2. A mógł pan policjant podarować mu kolano w ryj na tych schodach gdyby nie aparat (zdjęcie.3)

 3. MISZA22 Ty imbecylu i kretynie po pierwsze takie metody wychowawcze stosowano kiedys a nie w dzisiejszych czasach baranie i pisz poprawnie bo sadzac po pismie to to masz problemy z ortografia baranie wydaje mi sie ze po Rolniczej szkole jestes pozdrawiam

 4. Brawo dla p. pielęgniarki. A więcej takich przypadków jest w Lublinie tylko MOPR nie potrafi, nie umie zareagować. Gdzie pracownicy socjalni, asystenci rodziny…???? Gęsia podlega pod Filię Nr 3 ul. Mieszka I 4.

 5. Zwierzeta troszcza sie o potomstwo….to scierwo….apeluje do ludzi do ktorych trafia w areszcie czy wiezieniu, wiecie co zrobic.

 6. Ludzie wy się najpierw zastanówcie zanim napiszecie jakieś głupie komentarze na temat opieszałości pracowników socjalnych i MOPR-u. Naoglądacie się w TV reportaży i generalizujecie. Nie widzicie, nie znacie więc nie oceniajcie.
  Trzeba najpierw znać fakty i ludzi a dopiero potem się wypowiadać a nie wrzucać wszystkich do jednego wora.

 7. Jak nisko trzeba upaść, żeby bić malutkie dzieci.

 8. Pracownicy MOPR powinni baczniej kontrolować samotne matki pobierające 500+, fakt łatwiej im o konkubentów, dla kogo więc to 500+? no przecież to kolejny przypadek, że konkubent z tego korzysta i znęca się nad nie swoim dzieckiem.

 9. Zrobiłabym im to samo, kolejne niewinne dziecko… dramat, niech to państwo w końcu zmieni to prawo i niech zaczną karać oko za oko,ząb za ząb! W końcu może następni KACI zaczną się zastanawiać czy uderzyć czy nie. W głowie się nie mieszczą takie rzeczy! ????

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas