Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

W wynajmowanej stancji miał narkotyki, broń i amunicję

Chełmscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w wynajmowanym mieszkaniu posiadał marihuanę, broń oraz amunicję. 26-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.

W piątek chełmscy kryminalni podczas przeszukania mieszkania, wynajmowanego w Chełmie przez 26-letniego mężczyznę, natrafili na marihuanę w ilości 120 gramów, broń palną oraz 37 sztuk amunicji.

– Znalezione narkotyki i militaria zostały zabezpieczone. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. Z kolei kodeks karny za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni palnej lub amunicji przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.

68-103281

2017-04-09 11:38:48
(fot. Policja Chełm)

7 komentarzy

  1. co on kurde haha xD gangusów chciał z broni długiej w środku miasta likwidowac? 😀 za dużo sniper elite xD

  2. Pan Sołtys z Miasta Inspiracji k/Świdnika

    Tym razem,to rzeczywiście jest broń i amunicja, (stara bo stara), a nie przedmioty przypominające broń, o jakich jakiś miesiąc temu pisano, a na zdjęciach pokazano wiatrówki i amunicje dekoracyjną ze zbitymi słonkami i bez ładunku prochowego.

  3. Ciekawe czy od wynajmowanej stancji właściciel odprowadzał podatek????

  4. Za późno te ziele zebrane brązowy syf

  5. Ładny mauserek ,drewno dorabiane ale żelazko chyba sprawne

  6. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

    Ciekawe który z jego kolesiów, sąsiadów pomagał w tym przeciwdziałaniu narkomanii i chlapną jęzorem „komu trzeba”.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo