Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelskie Bronowickie Kulturalia już jutro. Zagrają Milano, Defis oraz Piękni i Młodzi

Tradycyjnie już, jak co roku na początku września, odbędzie się święto lubelskiej dzielnicy Bronowice. Kulturalia połączone będą z Ogólnopolskim Lubelskim Jarmarkiem Bronowickim.

W piątek, 8 września, na terenach sportowych Szkoły Podstawowej nr 33 przy ul. Pogodnej odbędą się Lubelskie Bronowickie Kulturalia i VI Ogólnopolski Lubelski Jarmark Bronowicki. Wydarzenie rozpocznie o godzinie 10:00 msza święta dziękczynna w kościele p.w. Świętego Krzyża przy ul. Pogodnej. Nabożeństwo zainauguruje jednocześnie nowy rok szkolny na lubelskich Bronowicach.

Kolejna część imprezy ruszy o godz. 16:30. Wówczas osoby wspierające rozwój dzielnicy Bronowice, miasta Lublin i województwa lubelskiego otrzymają odznaczenia i wyróżnienia. Zaplanowano również okolicznościowe wystąpienia zaproszonych gości.

O godzinie 17:30 rozpoczną się występy gwiazd imprezy. Jako pierwsi na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentują Agnieszka Górka i Maksymilian Bielniak, znani z programu The Voice Kids. Na godzinę 18:00 zaplanowano koncert grupy Milano, godzinę później wystąpi Defis, a o 20:00 zagrają Piękni i Młodzi.

Między godziną 16:00 a 18:00 na szkolnym terenie zielonym uczestnicy będą mogli skorzystać z wydarzeń towarzyszących. Zaprezentuje się Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, lubelski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia czy też Zespół Szkół Lider. Będzie również pokaz pojazdów i wyposażenia straży pożarnej, policji oraz wojewódzkiego pogotowia ratunkowego w Lublinie. Nie zabraknie zabaw dla dzieci i dmuchańców.

Lubelskie Bronowickie Kulturalia już jutro. Zagrają Milano, Defis oraz Piękni i Młodzi

18 komentarzy

  1. ciekaw jestem czy przybędą Patolożki z Felina?

  2. pol-ska trudny kraj

  3. OMG. Przynajmniej wiem gdzie się nie wybierać 😉

  4. Będzie super impreza jak co roku.

  5. Ostatni sprawiedliwy

    Co za dramat dicho tandeta dla głuchych jak można tak terroryzować okolicznych mieszkańców ?!dramat!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo