690 680 960

W Lubartowie trwają „Kuchenne Rewolucje”. Magda Gessler odmienia jeden z barów (zdjecia, wideo)

Do jednego z istniejących od kilku lat w Lubartowie barów z kuchnią orientalną zawitała ekipa „Kuchennych rewolucji”. Realizacja programu potrwa kilka dni.

W środę w Lubartowie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego odcinka popularnego programu telewizyjnego „Kuchenne rewolucje”. Tym razem o pomoc Magdy Gessler poprosili właściciele znajdującego się przy ulicy Lubelskiej, serwującego kuchnię orientalną, baru „Ognisty Smok”. Powodem była ciągle spadająca liczba osób, którzy odwiedzali to miejsce. Nawet pomimo oferowania każdego dnia innych dań w bardzo przystępnych cenach nie wpłynęło to na wzrost liczby klientów.

 

Realizacja lubartowskiego odcinka potrwa cztery dni. Do piątku bar ma uzyskać nowe oblicze, zmianie ulegnie wnętrze jak też karta dań. Na sobotę z kolei zaplanowano otwarcie odmienionego lokalu. Wizyta Magdy Gessler spowodowała bardzo duże zainteresowanie mieszkańców, którzy przez cały dzień tłumnie podglądali pracę ekipy telewizyjnej.

„Ognisty Smok” to już kolejny lokal w naszym regionie, którzy przechodzi „Kuchenne rewolucje”. Wcześniej były to m.in. restauracje Jesz Burger, Czarcia Łapa, Antykwariat, który przeobraziła się w „Ąkę”, Orent Express w Lublinie, Relax przeobrażony na Lwów, Gęsia Szyja zmieniona na Gęsie Sprawki w Chełmie oraz Magistrat w Hrubieszowie.

(fot. wideo – Przegląd Lubartowski)
2016-03-31 08:00:59

15 komentarzy

 1. Zeby tylko nie pomogła w smoku tak jak to zrobiła w jesz burgerze

 2. jaka gawiedź przez tym chińczykiem hahaha 😀 telewizja na wsi! o rety! o raju! hajdana do chińczyka!

  • Dobrze że w Twoim „mieście” Magda jeszcze nie zawitała, bo pewnie zebrała by się cała lokalna świta łącznie z Tobą, czyli jakieś 20 osób ?

 3. Ktoś tą zadufaną w sobie pudernicę jeszcze ogląda? Już się na niej poznali, więc przeniosła się na prowincję. Cennik pewnie też musiała obniżyć.

  • jak sie spędza czas przed telewizorem to się ogląda takie tłustości jak ta blondynka z kręconym ogon… kręconymi loczkami, a chińczyk ma darmową reklamę, przyprawy wiadomej firmy itp. 😀

 4. To pewnie w Lubartowie ubędzie wałęsających się piesków, ciekawe czy będzie rzucać stołem jak w Hrubieszowie.

 5. Słuchajcie, to jest naprawdę ważna informacja, godna lublin 112, przekażcie ją znajomym! Jak się spotka taką „przeszkodę” na drodze i wjedzie jej w kufer, to mogą być ranni

 6. Też się zdziwiłem ze na lublin112 takie info zaistniało.

 7. prorok czy co ?

  Podobno to 20 tys nieopodatkowanych złotówek do ręki kosztuje, żeby niby było dobrze w tv i wtedy pracownicy mogą się skarżyć że niby bez umów czy, że za 5zł na godzinę lub wypłat nie było od trzech m-cy super kucharka ma to gdzieś. Dla mnie to istny Kurski w tv jak mi dobrze to i innym zrobię dobrze, a debilom zostawić wiarę. Super ludzie.

 8. Mieszkam w lubartowie. Nie jest to duż miejscowość ale no czemu nie

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas