Lublin: Zamordował swoją szkolną koleżankę. Dźgał ją nożem, aż przestała się ruszać

Niezwykle brutalne było działanie młodego mężczyzny, który pozbawił życia swoją koleżankę z klasy. Ofiara miała na całym ciele rany od noża. Wiele z nich okazało się śmiertelnych.

Znane są już szczegółowe wyniki sekcji zwłok 18-letniej Marleny, która w piątek 3 listopada została zamordowana przez swojego kolegę z klasy. Jan W., w piwnicy jednej z kamienic przy ul. Królewskiej w Lublinie, pozbawił ją życia używając do tego noża. Mężczyzna działał niezwykle brutalnie, na szyi ofiary stwierdzono liczne rany kłute, wiele podobnych znajdowało się też na całym ciele, m.in. na brzuchu i klatce piersiowej. Z kolei rana cięta na wierzchniej stronie ręki według śledczych ma oznaczać, że 18-latka broniła się przed swoim oprawcą.

Jan W. wciąż przebywa w tymczasowym areszcie. Cały czas prowadzone są również kolejne czynności w tej sprawie. Wiadomo już, że ofiara była trzeźwa. Nie ma jeszcze wyników badania krwi, które mają określić, czy zarówno ofiara jak i sprawca nie byli pod działaniem środków odurzających. Zlecone zostały też badania psychiatryczne Jana W. Mają się one rozpocząć w przyszłym miesiącu i potrwają kilka tygodni. Wciąż trwają też przesłuchania kolejnych świadków.

Przypomnijmy, na początku miesiąca Jan W. zgłosił się na jeden z lubelskich komisariatów, gdzie zakomunikował dyżurnemu, że zabił swoją koleżankę. Wyjaśnił też, gdzie funkcjonariusze mają szukać zwłok. We wskazanym miejscu znaleziono zmasakrowane ciało 18-latki. Sprawca został zatrzymany, podczas przesłuchania złożył szczegółowe wyjaśnienia, w których tłumaczył motywy swojego postępowania. W chwili obecnej śledczy nie zgadzają się jeszcze na ich ujawnienie. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2017-11-27 18:10:09

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Pewnie nie chciała mu dać… (…przepisać odrobionych lekcji).

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą