690 680 960

Łęczna: Wszedł do urzędu i pobił pracownicę

W czwartek policjanci z Łęcznej zatrzymali mężczyznę, który pobił pracownicę centrum pomocy rodzinie. Wkrótce 24-latek odpowie przed sądem za swój czyn, grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj po godzinie 13 policjanci z Łęcznej otrzymali wezwanie do siedziby centrum pomocy rodzinie. Jak się okazało na miejscu, młody mężczyzna wszedł do jednego z pokoi i bez powodu zaatakował pracownicę. Napastnik zadał kobiecie pięścią kilka ciosów w okolice twarzy, zaś w trakcie zdarzenia nie odzywał się i nie podał powodu ataku. Kobieta wzywała pomocy, jednak mężczyzna przewrócił ją na podłogę i zadawał kolejne ciosy w twarz i inne części ciała.

Uszkodzeniu uległo również mienie znajdujące się z pomieszczeniu. Napastnika obezwładnił pracownik z sąsiedniego pokoju.

Policjanci zatrzymali 24-latka. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili w kieszeni spodni składany nóż. Badanie wskazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Poszkodowana trafiła do szpitala w Łęcznej. Kobieta oznajmiła, że napastnika widziała po raz pierwszy.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego podczas wykonywania obowiązków służbowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

2017-02-17 07:41:09
(fot. ilustr. pixabay.com)

16 komentarzy

 1. Urzędnika pobić to mała szkodliwość społeczna czynu – zwłaszcza jak jest to tzw, twardogłowy urzędnik

 2. Pampalini łowca zwierząt

  To już scyzoryków nie wolno mieć przy sobie, że o tym piszecie? Jakby miał różaniec albo chochle to też byście o tym napisali?

  • Mógł ten „scyzoryk” wykorzystać podczas ataku, 2 promile we łbie i pełno kretyńskich pomysłów, jak sam ten atak, geniuszu.

 3. Na pewno nie oberwała bez powodu, znając kompetencję oraz zdolność myślenia urzędników a raczej ich ograniczoną zdolność do myślenia … Oczywiście nie popieram bicia takich upośledzonych osób (nikt normalny w urzędach nie pracuje) ale nie dziwię się, że czasami ludziom/petentom brakuje cierpliwości. Sama wielokrotnie trafiam na mur niekopmpetencji, złośliwości, albo zwyczajnej głupoty w trakcie załatwiania spraw. Tu przoduje ZZO Lubartów, urzędy pracy, ZUS, poczta polska.

 4. Na odwyku są na pewno kompetentni.

 5. Kwiat polskiego społeczeństwa, nachlany stały bywalec ośrodków pomocowych. Obił bym mu gębę tak samo jak on tej kobiecie, kozaczek faceta w pokoju obok nie zaatakował. Zwykły cienias co nie umie na siebie zarobić i szuka winnych swojej niezaradności.

 6. czytam i nie wierzę własnym oczom…to co piszą wszyscy powyżej…jest po prostu straszne…nic nie tłumaczy takiego postępowania…problemem jest tylko to, że grozi mu 3 lata !!!!!!!!!! za coś takiego powinno być co najmniej 10 lat…
  tylko wściekły pies tak sie mógł zachować…

 7. A jaką karę powinien otrzymać urzędnik który odbiera dzieci biednym rodzicom (bez patologii) tylko za to że są biedni? Lać tych nierobów po pyskach ile wlezie. Ten urzędniczy rak z naszego społeczeństwa trzeba wyciąć każdą dostępną metodą.

  • Nie mierz wszystkich jedną miarą. Uogólnianie to przypadłość ludzi o małym ilorazie inteligencji. Wszędzie się znajdą czarne owce, ale nawoływać do agresji wobec kobiet to zwykłe prostactwo.

  • Przecież to czyjaś matka, córka, siostra… Cieszył byś się cymbale jakby ktoś twoją matkę oklepał? Brawo. Człowiek przestaje wierzyć w to, ze wszyscy jestesmy istotami myślącymi i czującymi. Pewne elementy społeczne trzeba po prostu izolować.

 8. Ciebie chyba matka lała raz padem raz łańcuchem i teraz tak piszesz bo myślisz że to normalne patolu.

 9. Wyborca PiSu w pigułce. Ma być po mojemu, albo w ryja! Pieniędzy patus nie dostał? Kto normalny ma 2 promile o 13tej godzinie i chodzi z nożem w kieszeni? Nikt.

 10. Przemocy nie popieram. A, że to urzędnik z tego miasteczka to zupełnie nie dziwi,

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie