690 680 960

Laweta zderzyła się z fordem na rondzie przy Makro

Kolejne zderzenie pojazdów na rondzie przy Makro. Jak zawsze, przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 14 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i laweta pomocy drogowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak ustalili policjanci, kierujący lawetą mężczyzna jechał od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na opuszczającym rondo fordzie. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych, do jego konta zostanie też dopisane sześć punktów karnych.

60

61
(fot. lublin112)
2018-03-03 14:40:37

25 komentarzy

  1. najlepszym rozwiązaniem jest droga z pierwszeństwem dla jadących od/do strony zamku a nie zasada ronda

  2. Najlepszym rozwiązaniem jest douczenie jełopów którzy nie mają pojęcia o oznakowaniu i stosowaniu się do niego .”Oświatłujmy ” się na każdym rondzie i skrzyżowaniu to z jednego końca miasta na drugi będziemy jechali dłużej niż przez Warszawę ,uczyć się przepisów a nie światła stawiać .Zauważyłem tam tez jedna dziwną rzecz że niektórzy co dopiero wjeżdżają na to rondo raptem zaczynają przyspieszać jak chcieli się bliżej zapoznać z tymi którzy ruszają ze stopu i teoretycznie powinni bezpiecznie wjechać na rondo a skutki są takie jak na zdjęciu powyżej .Nie jest tajemnicą że to rondo to dobre miejsce na „zarobienie paru złotych ” na stłuczce i pomijając prawdziwe zdarzenia losowe pewnie tu tkwi przyczyna.

  3. Pilnie potrzebował klienta

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas