KWP Lublin: sierż. szt. Tomasz Mysiak zwyciężył w konkursie Policjant Ruchu Drogowego 2013

Dzisiaj odbyły się eliminacje wojewódzkie konkursu Policjant Ruchu Drogowego. W konkursie wzięło udział 21 funkcjonariuszy z komend miejskich i powiatowych policji woj. lubelskiego.

Konkurs rozpoczął się testem sprawdzającym znajomość przepisów prawa i służbowych procedur oraz zasad udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych. Kolejnym etapem rywalizacji był sprawdzian obejmujący strzelanie z broni służbowej. Zmagania funkcjonariuszy zakończyły się oceną ich umiejętności kierowania ruchem na skrzyżowaniu ulic Krańcowa – Droga Męczenników Majdanka.

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu, a tym samym tytuł Policjanta Ruchu Drogowego 2013 otrzymał sierż. szt. Tomasz Mysiak na co dzień policjant lubelskiej drogówki. Zdobywca zaszczytnego tytułu otrzymał puchar z rąk Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Michała Domaradzkiego.

Drugie miejsce zajął asp. Krzysztof Chawryło, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się asp. Mariusz Mucha z łukowskiej jednostki. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Lubelskiego Komenda Wojewódzkiego Policji. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Zwycięzcom gratulujemy umiejętności i trzymamy kciuki za dobre wyniki w finale konkursu, który odbędzie się we wrześniu w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie