Kupił motocykl i chciał przewieźć córkę, na ich drodze pojawił się łoś. Mężczyzna nie żyje, dziecko jest ciężko ranne

W trakcie rodzinnej przejażdżki turystycznym motocyklem na jezdnię wbiegł łoś. Mężczyzna nie był w stanie uniknąć zderzenia. Jedna osoba zginęła, druga została ciężko ranna.

Do wypadku doszło w środę około godziny 21:10 w miejscowości Brzeźnica Leśna w gminie Niedźwiada w powiecie lubartowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Lubartów – Parczew motocykl zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, motocyklem podróżowały dwie osoby – 42-letni mężczyzna ze swoją 10-letnią córką. W pewnym momencie na jezdnię wbiegł łoś. W wyniku tego jednoślad zderzył się ze zwierzęciem. Pomimo starań ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować. Dziewczynka z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Z przekazanych nam informacji wynika, że mężczyzna niedawno kupił turystyczny motocykl i zabrał córkę na przejażdżkę. Przez kilka godzin na miejscu prowadzone były policyjne czynności nadzorowane przez prokuratora, które mają na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Droga była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne, Policja Lubartów)

42 komentarze

 1. Jesienne wędrówki zwierzyny, rykowisko itp. Gdzie rozum? Nad ranem i wieczorem szczególnie zwierzyna wędruje w półmroku i po zmroku. Motocyklem po nocy jechać to czyste samobójstwo! Politycy robią dobrze myśliwym i nie ma odważnego aby odstrzelić szkodników i zabójców dla ludzi i aut. Ubezpieczalnie się cieszą jedynie i blacharze z lakiernikami. Łoś jest pod ochroną ale jak widać wyrządza same szkody leśnikom i ludziom. Kiedy ktoś odważny zacznie eliminować zagrożenie dla życia człowieka istoty nadrzędnej dla zwierzętami?

  • Od dawna wiadomo że dla wszystkich świata nie starczy. Natura wymyśliła na to sposób. Ale ekolodzy i inni zieloni wiedzą lepiej. Należy się tylko cieszyć że szeroko pojęta natura ma w d..ie ich zdanie.

  • z Lublina/koło Świdnika

 2. Franiu jak czytam jaki ty jesteś mądry to mi ręce opadają.

 3. Świeć Panie nad jego duszą. Ten którego chciał zabić na kolejnej przejażdżce miał lepszego anioła stróża. Przepraszam ale motocykliści sami pracują na swój wizerunek…

 4. Cóż takie życie, przypadek. Kondolencje dla rodziny i zdrowia dla dziecka.
  PS. A co ze sprawcą wypadku? Uciekł? I czy policja razem z myśliwymi go ściga?

 5. Kierowca był z sąsiedniej wsi odebrał tablice rejestracyjne ( to był nowy motocykl), wrzucił z pracy i zabrał córkę na przejażdżkę.

 6. Dobry człowiek, ojciec, mąż…

 7. Popieram myśliwych

  Łoś to szkodnik w polskich warunkach Strzelać ,strzelać i jeszcze raz strzelać

  • „Łoś to szkodnik w polskich warunkach Strzelać ,strzelać i jeszcze raz strzelać”
   Po „piątce dla zwierząt”?!
   Żartujesz?
   Przecież z pierdla nie wyjdziesz do końca życia za zabicie bezbronnego, delikatnego, inteligentnego, miłego zwierzątka. Tego, że giną ludzie nikt nie zauważa. Hipokryzja!!

 8. Nie no jasne wszystkiemu winny jest łoś? … Bo co? bo wyszedł na ulicę??? A jak ludzie buszują w lasach na ich terytorium to jest ok????? To może odrazu Łosia przed sąd postawcie…. To po prostu był wypadek….. Łoś podejrzewam nie podstawił mu kopyta specjalnie….. Strzelcie sobie w łeb!!!!!

 9. Czy wiadomo co z dzieckiem? Żyje?

 10. Znałem go to był bardzo dobry człowiek

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL