Ktoś przebija opony nożem i uszkadza lusterka. Kierowcy znajdują karteczki z pogróżkami (zdjęcia)

Nieznany sprawca przebija opony w zaparkowanych pojazdach, uszkadza lusterka i pozostawia karteczki z pogróżkami. Na prośbę Czytelników zwracamy się z apelem o istotne informacje w tej sprawie.

83 komentarze

 1. Dziś na braci Wieniawskich koleś zaparkował bus przy ulicy w poprzek, zajmując 3 miejsca parkingowe i 1/4 ulicy! Gratuluję 🙂 pomijam fakt że parkowanie na liniach i w poprzek jest nagminne! Wcale się nie dziwię że wobec takiego hamstwa ludziom puszczają nerwy .

 2. A ja tam nie mam takiego problemu… bo do szkoły mam na piechotę
  Ale też trzeba rozróżnić kto potrzebuje podjechać autem a komu bus starczy bo np mam 2 kolegów którzy muszą wręcz dojeżdzać autami(mieszkają już praktycznie w jakubowicach)
  Moim zdaniem zamiast wyzywać od frajerów tego gościa c o dętki przebija to powinniście go znaleźć po pierwsze

 3. Do Baltazar
  Jeśli szkoła nie ma parkingu to można zmienić szkołę na tą u siebie na wsi. Nauczcie się szanować ludzi to nikt opon Wam nie przebije. Widać jak sznujesz ludzi…….

 4. A może ktoś tylko chciał zaznaczyć gdzie są oznaki korozji nadwozia albo, że opona ma już np. wiek ponad 2 lata a nóż mu zwyczajnie się ześlizgnął i wszedł za głęboko.. Nie będziecie wiedzieć tego, jeśli sprawcy nie znajdziecie i nie zapytacie.

 5. cd.
  Proponuję w Lbn wprowadzić opłaty za wjazdy do miast, za korzystanie z prywatnych i osiedlowych parkingów, parkowanie na wszystkich ulicach do poziomu wysokości opłat powodującego spadek ilości samochodów eliminując problemy miasta z parkowaniami. Dodatkowo opłaty za każdy przejechany kilometr w mieście. Elektronika i kamery pomogą niesfornym niepłacącym.

 6. A może by tak szanowna młodzież do szkoły autobusem jeździła a nie samochodem. Tylko nie mówcie mi, że sobie zarobili, bo ciekawe gdzie taki 19-latek zarobi kilka (niektórzy kilkanaście) tysięcy na samochód, na paliwo do codziennego wożenia się i eksploatację złoma. I jeszcze zostaje im z tego na łażenie po klubach, chlanie i żarcie kebabów. A ciężko pracujący musi za….lać po 12 godzin dziennie żeby związać koniec z końcem.

  • Wiesz poza twoim nietykalnym osiedlem są tez granice Polski. Właśnie za granice młodzi jeżdżą jak maja wolne i tam pracują żeby sobie zarobić na coś swojego. Po szkole tez da się chodzić do pracy. To ze twój móżdżek nie przyjmuje tego do świadomości to już nie nasza sprawa. Czasy się zmieniają i ludzie tez ale na gorsze bo widzę ze zabiłbyś każda młoda osobę kierująca samochod

  • To że zap***lasz w beznadziejnej pracy od 20 lat i ledwo wiążesz koniec z końcem nie znaczy że ktoś młody nie radzi sobie lepiej zarabiając za granicą albo po szkole…
   No poprostu przykład typowego Janusza cebulaka: skąd oni mają na to pieniążki? Pewnie ukradli!
   Żenada…

 7. Jak czytam te komentarze sfrustrowanych mieszkańców osiedli to jedna myśl do głowy mi przychodzi: każdy z nich postawiłby znak „miasto prywatne” by nikt się nie zbliżał do slamsu w którym mają swoją szufladkę w bloku. Dziękuję.

 8. i dowód rejestracyjny do zatrzymania. Błotnik zeżarty przez korozje.

 9. Czytam te „komentarze” i potwierdza się
  lublin to stan umysłu,
  w żadnym razie miasto inspiracji

 10. Co za Janusz, to kwestia czasu i będzie zatrzymany, wtedy poniesie wszystkie koszty swojego głupiego zachowania

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)