690 680 960

Ktoś przebija opony nożem i uszkadza lusterka. Kierowcy znajdują karteczki z pogróżkami (zdjęcia)

Nieznany sprawca przebija opony w zaparkowanych pojazdach, uszkadza lusterka i pozostawia karteczki z pogróżkami. Na prośbę Czytelników zwracamy się z apelem o istotne informacje w tej sprawie.

Od pewnego czasu w rejonie ul. Ćwiklińskiej w Lublinie nieznany sprawca uszkadza elementy zaparkowanych pojazdów. Nasz Czytelnik po powrocie to auta stwierdził przebite nożem opony.

– Jak co dzień zaparkowałem przy ulicy Ćwiklińskiej w Lublinie, (uczęszczam do pobliskiej szkoły i ta ulica to praktycznie jedyne miejsce w okolicy gdzie można zaparkować). Po powrocie okazało się, że w moim samochodzie oraz w dwóch innych należących do osób ze szkoły zostały przebite opony. Najwidoczniej komuś nie spodobało się, że „obcy” parkują na osiedlu. Co więcej, ostatnio w innych samochodach (również prawidłowo zaparkowanych) ktoś uszkodził lusterka i zostawiał karteczki z pogróżkami. Po przyjeździe policji dowiedziałem się, że w ostatnich dniach zgłaszano dużo podobnych przypadków uszkodzenia samochodów zaparkowanych na ul. Ćwiklińskiej i w okolicy, jednak nie ujęto sprawcy – relacjonuje Czytelnik.

Opony widoczne na zdjęciach zostały uszkodzone dzisiaj między godziną 8:15 a 10:00. Zwracamy się z apelem do świadków, którzy widzieli sprawcę uszkodzeń pojazdów na tej ulicy, o przekazanie policji istotnych informacji w tej sprawie.

(fot. nadesłane)

83 komentarze

  1. Walka lubelskich burasów samochodowych o parking. Jak zwierzęta.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku