Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Złodziej usnął w samochodzie, obudzili go policjanci

Gdańscy kryminalni zatrzymali złodzieja samochodu. Policjanci znaleźli utracone auto, a w nim śpiącego na fotelu kierowcy sprawcę kradzieży.

Pod koniec minionego tygodnia, gdańscy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży pojazdu marki Fiat Uno. Samochód zniknął z ul. Żuławskiej.

Mundurowi zajmujący się przestępczością samochodową szybko zdobyli informację, gdzie może znajdować się skradzione auto.

Przy ul. Bocznej funkcjonariusze odnaleźli ukradziony samochód. Fiat stał zaparkowany na poboczu drogi, a sprawca kradzieży spał w fotelu kierowcy. W trakcie dalszej pracy policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik przeprowadzili oględziny samochodu i zabezpieczyli ślady.

Zatrzymany 39-latek odpowie za kradzież pojazdu, jak również za posiadanie środków odurzających, które policjanci znaleźli przy nim. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży samochodu oraz posiadania środków odurzających.

Za kradzież samochodu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone karą więzienia do 3 lat.

4623a

2018-09-24 15:30:46
(fot. KMP Gdańsk)

11 komentarzy

  1. Uno? Jak się będzie dobrze bronił to udowodni że to warte 400 zł i go puszcza, a właściciel straci DR za stan auta…

  2. uno.. feel good ???

  3. Dobrze gościa sponiewierało jak Uno wpadło mi w oko hehehe

  4. Buhahaha. Nie lubie zlodziei, ale akurat ten mnie rozbawil.

  5. cymbał miesiąca…

  6. klamki niet, co to leży na siedzeniu, ale pasażera? może sobie… i opadł z sił

  7. Znając życie sędzia będzie łaskawy i zaraz go wypuści.Ale jeśli wpakowałby go do paki na 5 wiosen dla przykładu na drugi raz pewnie nie przychodziły by mu do głowy takie pomysły.

  8. Usunął? A może zemdlał jak się zorientował, że zajumał uniacza w średnim wieku?

  9. Nie sądziłem, że ktoś może ukraść Uno. Sam takim jeździłem i fakt wdzięczne autko. Może miłośnik jaki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo