Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kradł produkty z „górnej półki”. 25-latek usłyszał zarzuty

Kryminalni z VI Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali mężczyznę, który kradł kawę i alkohole w jednym z dyskontów. Mieszkaniec Lublina usłyszał już zarzuty.

Kryminalni z Lublina zatrzymali przedwczoraj 25-latka z Lublina podejrzanego o kradzież drogich alkoholi i kaw. Do zdarzeń dochodziło w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w jednym z dyskontów przy ul Hutniczej w Lublinie.

Mundurowi ustalili, że mieszkaniec Lublina kilkukrotnie kradł artykuły w tym samym sklepie. Jego łupem padły alkohole z „górnej półki” oraz kawy. Łącznie skradł mienie o wartości blisko 700 zł.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 25-latek jest dobrze znany stróżom prawa. W przeszłości był karany m.in. za kradzieże i posiadanie narkotyków. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

5 komentarzy

  1. pryta co soi na górnej półce jest z górnej półki ?? Raczej tylko tak wysoko leży… za 700zł to nie kupi się dobrej butelki whisky…

  2. A gdzie areszt ? I co z tego że usłyszał zarzuty . Widać po jego kartotece , że do takich ” słuchowisk ” jest już przyzwyczajony .

  3. A dlaczego nie 100 batów, bez prawa do pomocy medycznej, na Placu Litewskim? Kara skuteczna, tania w wykonaniu i z olbrzymim działaniem odstraszającym dla jemu podobnych.

  4. Powinien oddać fanty i było by po sprawie jak zrobiła złodziejka z Warszawy.

Z kraju