Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta pobita do nieprzytomności na środku ulicy. Uczestnicy bójki zatrzymani (zdjęcia)

Awantura na jednej z posesji przeniosła się na ulicę. Doszło do rękoczynów. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, pozostałe zaś na komisariat.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na ul. Lubomelskiej w Lublinie. Na terenie jednej z posesji miało miejsce nieporozumienie pomiędzy sześcioma osobami. Wywiązała się awantura, która przeniosła się na ulicę.

Pomiędzy uczestnikami wywiązała się szarpanina, a następnie w ruchu poszły pięści. W pewnym momencie jedna z kobiet została z dużą siłą uderzona przez uczestnika awantury. W wyniku tego upadła na jezdnię.

Zanim na miejsce dojechała policja i zespół ratownictwa medycznego, zareagowali świadkowie. Jednym z nich był funkcjonariusz I komisariatu. Z kolei na pomoc poszkodowanej ruszyli ratownicy z Ochotniczej Służby Poszukiwawczo – Ratowniczej.

Nieprzytomna kobieta została przetransportowana do szpitala. Policjanci zatrzymali zaś pięcioro uczestników awantury. Będą z nimi wykonywane czynności wyjaśniające.

(fot. lublin112.pl)

33 komentarze

  1. After party po wyjściu z klubu 30

  2. patola w lublinie ma nawet pomniki na Kaczyńskiego. czekamy jeszcze na jakieś rondo imienia 500+ 😉

  3. mogła odklepać jak Najman

  4. Jak to było?!? „Łobuz kocha najbardziej”?!
    hehehe

  5. Jakiś Brajanek przydzwonił Dzesice?

  6. Duże brawa dla ludzi, którzy zareagowali – chłopaków z BMW i chłopaka, który jechał Pankiem – to on rozdzielał uczestników awantury i pilnował, żeby ganiający się po jezdni dresiarze i facet bez koszulki nie powpadali pod przejeżdżające samochody. Reszta tylko się gapiła, albo poganiała klaksonami…