690 680 960

Kolejny wypadek na al. Witosa. Mini cooper uderzył w latarnię

To już drugi wypadek w tym samym miejscu, a piąte zdarzenie drogowe na odcinku kilkuset metrów, od poniedziałkowego popołudnia. Przyczyną każdego ze zdarzeń było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 22:45 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości marketu budowlanego samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w latarnię. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kobieta kierująca mini cooperem jechała od strony Świdnika. Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem.

Auto wpadło w poślizg, obróciło się i tyłem zjechało na pas zieleni po czym uderzyło w metalowy słup latarni. Pojazdem podróżowały dwie osoby, obie to obywatelki Ukrainy. Zostały przetransportowane do szpitala. badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy wykonują czynności związane z ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)
2016-10-04 00:05:10

25 komentarzy

  1. Silnik cały więc zobaczymy jeszcze tego Mini na drogach ?

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie