Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi przed badaniem alkomatem powiedział, że na pewno jest pijany

Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd osobowy, po tym jak anonimowa osoba powiadomiła, że kierowca może być nietrzeźwy. 33-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu i przekazał mundurowym, że pije od dwóch dni.

Wczoraj po południu policjanci z Kazimierza Dolnego zatrzymali w Bochotnicy do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Mundurowi otrzymali anonimową informację, że kierujący tym samochodem mężczyzna może być nietrzeźwy.

Pojazdem na holenderskich tablicach rejestracyjnych kierował 33-latek. Mundurowi od razu zauważyli, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Co więcej, 33-latek z rozbrajającą szczerością, jeszcze przed badaniem, wyznał policjantom, że na pewno jest pijany, bo spożywa alkohol od dwóch dni.

Badanie potwierdziło jego słowa. Mieszkaniec Puław miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, wkrótce mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 i wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Nic więcej poza kolejnym łupieniem kierowców.

  • Braci Koala Para

   Szkoda że ten co uciekał na rowerze nie miał tyle rozumu, żeby bez walki sie poddać.

  • rozsadnyprzeciwglupocie

   jestem Twoim fanem Franio. Sarkazm, z jakim niszczysz tych samochodowych trolli na tym forum, jest piękny. Szkoda, że 99% ameb tego nie rozumie i Cię hejtuje.

 2. Franiu zawiodlem się na Tobie ,”ałdi ” w tytule a ty tylko tyle ?

 3. Za szczerość powinien dostać balonik

 4. Krzysztof,, Ochota,,

  Zachował się asertywnie. Nie robił,, Jana.. Z siebie i Policjantów. Jeden promil po prawej stronie Wisły to niewiele, ale znacznie za dużo aby kierować autem. Coś go powaliło dwa dni wcześniej ?

 5. Jak powiada klasyk : Złapią cię pijanego w samochodzie mów że nie piłeś.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo