Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kiedy napotkacie tego mężczyznę, od razu powiadomcie policję. Właśnie trwają jego poszukiwania AKUALIZACJA

Mężczyzna uciekł ze szpitala neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie, może być niebezpieczny. Ma na sobie spodnie dresowe koloru różowego.

Lubelscy policjanci poszukują *********** ******. Mężczyzna o godzinie 13:30 oddalił się ze szpitala neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie.

W momencie ucieczki z placówki 32-latek ubrany był w długie spodnie dresowe koloru różowego oraz niebieską koszulę w drobną kratę. Nie

Mężczyzna może być agresywny, dlatego też nie należy go zatrzymywać, tylko od razu skontaktować się z III Komisariatem Policji pod nr tel. 47 811-58-00 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 21:27
Akcja poszukiwawcza dobiegła końca. Mężczyzna został odnaleziony. Trafił z powrotem do placówki.

(fot. policja)

29 komentarzy

 1. Buraki siedźcie w domu. Pijcie piwo z podatków pracujących. Nieroby od idiotycznych komentarzy. Chłop chory. W szpitalu nudy to wyszedł na spacer. O marszu nic zapewne nie wie. Idą ludzie świadomi a nie jełopy które liczą na darmową michę i inne świadczenia

  • podwójny mgr skrajny introwertyk

   jakby dali dochód podstawowy i prace zdalnąna infolinii ejestracyjnej to chętnie, a nie mam ani tego ani tego,i żaden pracodawca nie chce dać! to muszę chodzić walczyc o byt. To miasto mnie załamuje prace 3 zmianowe 2 zmianowe, a do biura tylko plecy i to wszelakiego!

 2. przynależność do PIS Wystarczy ?

 3. typowy PISuar

 4. Macie tak nasrane tych reklam że niedługo nic nie będzie się dało zobaczyć. Trochę trzeba się ogarnąć a nie wchodzisz i zasyp okien żenada

 5. Był na biegach, dlatego szybko się odnalazł.

 6. mieszkaniec Lublina

  uważaj, kto dostaje jego własność, aby ciebie to nie spotkało

 7. Jak długo jeszcze będę czytał te wypociny lewackich niedorobów z malutkim siusiaczkiem. Kompleksy leczyć w szpitalu a nie na forum.

Z kraju