690 680 960

Kawałki złomu leżały na obwodnicy Lublina. Wiele aut zostało uszkodzonych (zdjęcia)

Porozrzucane na drodze ekspresowej metalowe elementy uszkodziły pięć aut. Wszystko wskazuje na to, że spadły z przyczepki ewentualnie z samochodu dostawczego lub ciężarowego wiozącego złom. Poszkodowani apelują o pomoc.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek około godziny 18:10 na obwodnicy Lublina w miejscowości Uniszowice. Na drodze ekspresowej S19, pomiędzy węzłami Szerokie a Węglin, uszkodzonych zostało pięć aut. Na miejscu interweniowała policja.

Z przekazanych nam informacji wynika, że pojazdy jechały w kierunku Kraśnika. Na jezdni znajdowały się zaś różnego rodzaju metalowe elementy. Jak wyjaśniają kierowcy, dostrzegli je w ostatniej chwili i nie mieli żadnych szans na ominięcie przeszkody czy też zatrzymanie się.

W wyniku tego samochody zostały w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone. W jednym uszkodzeniu uległ nawet silnik. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Jak wstępnie wiadomo, metalowe elementy spadły z nieustalonego na chwilę obecną pojazdu. Poszkodowani apelują do wszystkich osób, które w okolicach godziny 18 poruszały się tą trasą i zauważyły pojazd, z którego spadały różnego rodzaju metalowe przedmioty o kontakt. Można to uczynić za pośrednictwem naszej redakcji. Gwarantujemy pełną anonimowość.

(fot. nadesłane)

30 komentarzy

 1. widać blacha z dachu jakiegoś starego robionego na rurkę szukajcie kto ostatnio dach mienaiał

 2. Drogi powinny posiadać ubezpieczenie. Wzywa się policję oni opisują dają protokół z miejsca zdarzenia i to daje ci podstawy do uzyskania odszkodowania z ubezpieczenia.
  Taką samą sytuację miałem w Niemczech i szybko została załatwiona.
  W Polsce też są drogi ubezpieczone.
  Za takie gubienie ładunku to powinni mu dołożyć z najwyższej półki.

 3. Co wożą do tego Kraśnika i gubią po drodze w poniedziałek rury w piątek kawałki blachy!!!

 4. kolejny argument za tym dlaczego lepiej nie pruć co fabryka dała tylko zawsze spodziewać się niespodziewanego

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas