Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

To już jest koniec, nie ma już nic… KMŻ Motor Lublin ogłosił upadłość

„To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść. To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic” – śpiewają Elektryczne Gitary. Teraz tę popularną piosenkę mogą ze smutkiem zanucić sobie działacze i fani lubelskich „Koziołków”. Piosenkę, którą przywołuje się, gdy coś dobiegło końca. 20 stycznia KMŻ Motor Lublin ogłosił upadłość.

35 komentarzy

 1. No, dla Pana Prezesa pozostała jeszcze odprawa do odebrania!!!

 2. Przynajmniej okoliczni mieszkańcy będą mogli weekend spędzić w ciszy. Wiem bo mieszkałem tam ponad 10 lat. Huk motorów zagłuszał wszystko. Ale i tak powiecie że jestem starym niepostepowym tetrykiem.

 3. i po czterech dniach dopiero wyłapaliście tę informację? 🙂

 4. Na gali sportu sobie wręczali nagrody i statuetki, a tak naprawdę dzisiaj w Lublinie sportem zarządza MIERNOTA!!! Nie mają żadnego planu ani pomysłu, pompują kasę z kieszeni mieszkańców i co? Jedynie jakaś ręczna kobiet, na którą nikt nie chodzi, odnosi sukcesy na arenie krajowej, a reszta to dno. To co ta MIERNOTA potrafi zorganizowac to biegi uliczne a potem zdjęcia na fejsa wrzucic, żeby się lansowac. Ale już sport przez duże S ich przerósł. Ani nożnej, ani żużla, koszykówka za ogromne pieniądze na żenującym poziomie. Tyle jest w Lublinie.

 5. Po prostu.jaja.są.

 6. Chętnie kupię ten obiekt , dobra lokalizacja na ładny apartamentowiec po co w Lublinie żużel jak i tak się dokładało do tego lepsza jest piłka no i basen aqua 100 baniek

 7. Zrobiło się miejsce na nowy tor, trochę może mały, ale lepszy rydz niż nic.

 8. to norma mola niestety bratowa beata zona byłego żulżowca :] bylego m. musz,. byla w kasie i niby ksiegową ( straszne straty na vacie) zawsze po meczu robili mega zakupy siedziala czasami na kasie biletów to mowi samo za siebie ; /

 9. W koncu padło to g() super

 10. Bardzo dobrze.

  Teraz czekamy na piłkarzy.

Z kraju