Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

To już jest koniec, nie ma już nic… KMŻ Motor Lublin ogłosił upadłość

„To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść. To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic” – śpiewają Elektryczne Gitary. Teraz tę popularną piosenkę mogą ze smutkiem zanucić sobie działacze i fani lubelskich „Koziołków”. Piosenkę, którą przywołuje się, gdy coś dobiegło końca. 20 stycznia KMŻ Motor Lublin ogłosił upadłość.

O fatalnej sytuacji „Koziołków” informowaliśmy na naszych łamach już od dłuższego czasu. Zadłużenie klubu, brak licencji i porozumienia z częścią zawodników, problemy z torem i wreszcie stanowisko Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Mimo wielu prób i starań prezesa Andrzeja Zająca – saga związana z przywróceniem KMŻ Motoru do rozgrywek ligowych dobiegła końca.

20 stycznia działacze KMŻ zwołali specjalną konferencję prasową w siedzibie Polskiego Związku Motorowego w Lublinie, na której poinformowali o ogłoszeniu upadłości. Władze klubu zakomunikowały, że czynnikiem decydującym o decyzji ……


WIĘCEJ W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM. KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

To już jest koniec, nie ma już nic… KMŻ Motor Lublin ogłosił upadłość

(fot. lubsport)
2016-01-24 08:00:51

35 komentarzy

  1. LUBIE LOWIC SANDACZE

    Najpierw powstaną bloki mieszkalne z karnetem do Aquaparku. Zburzą halę mosir i zrobią deptak z al. Zygmuntowskich bo jakims nowobogackim bedzie przeszkadzac halas.Zostanie tylko widok na naszą kochaną Bystrzyce, której zamknąć niestety nie mogą… Pozdrawiam wszystkich wędkarzy!!!

  2. Dla wszystkich trolli poniżej, mamy EKSTRALIGĘ !! (2018)