690 680 960

Jeździł po całym kraju i okradał myjnie samochodowe

Policja zatrzymała młodego mieszkańca Lublina, który okradał samoobsługowe myjnie samochodowe. Kradł gotówkę z automatów wrzutowych.

Przez ostatnie tygodnie, na policję zaczęli się zgłaszać właściciele myjni samoobsługowych, informując o kradzieżach gotówki z automatów wrzutowych. Nieznany sprawca włamywał się do automatów gdzie kierowcy wrzucali gotówkę by skorzystać z myjni czy też odkurzacza.

Pracujący nad tą sprawą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wraz z kolegami z I komisariatu ustalili i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Lublina, któremu udowodnili cztery tego typu kradzieże. Jak ustalono, mężczyzna uszkadzając zabezpieczenia dostawał się do wnętrza urządzeń i zabierał znajdującą się tam gotówkę.

Funkcjonariusze potwierdzili że dokonał on włamań do dwóch myjni w Lublinie a także w Świdniku oraz Ostrowcu Świętokrzyskim. Nie jest wykluczone że ma on na koncie więcej tego typu przestępstw, oraz że działał na terenie całego kraju. Dodatkowo okazało się, że jest on sprawcą kradzieży telefonu oraz portfela, której to dokonał w jednym z lubelskich barów.

Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany. Funkcjonariusze sprawdzają teraz, czy i gdzie na terenie kraju doszło do podobnych włamań do myjni samochodowych. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

2014-01-28 14:47:14
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Na BP w Konopnicy też się ostatnio ktoś włamał

  2. BP jest na stasinie a nie w konopnicy

  3. w Rykach dwukrotnie się włamali do myjni samochodowej

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas