Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Jedni rozdają ulotki, Agrounia częstowała przechodniów jabłkami. Jest z tym związane przesłanie (zdjęcia)

Zamiast podziałów – wspólne działanie w trosce o przyszłość mieszkańców naszego kraju. Z takim przesłaniem rozdawał dziś w centrum Lublina jabłka kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

W piątkowe popołudnie na lubelskim deptaku pojawili się działacze Agrounii. Ma to związek z zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Startujący z ostatniego miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej Jarosław Miściur w przeciwieństwie do innych kandydatów, którzy rozdają ulotki czy też gazetki, postawił na jabłka.

Jak podkreśla, od dawna jest zaangażowany w działalność społeczną oraz nieustaną walkę na rzecz rolnictwa, ale także konsumentów, producentów czy przedsiębiorców. Chodzi o wszystkie osoby, które każdego dnia spotykają się z różnymi problemami. Zaznacza, iż wspólna walka o polskie rolnictwo przyniosła już szereg wymiernych efektów, jednak wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia.

Rozdawane jabłka mają być symbolem. Jarosław Miściur wskazuje, że tak jak można przełamać jabłko na pół, tak Jarosław Kaczyński wraz ze swoją ekipą podzielił na dwie połówki Polskę. Tymczasem Polacy powinni czuć, że polityka jest prowadzona w oparciu o pojednanie, a nie konflikt, jak to ma miejsce obecnie. Im bliżej wyborów, tym przez kraj przetacza się coraz większa fala konfliktów, które dzielą nawet rodziny. Tymczasem należy pamiętać, że w Polsce jest jeszcze dużo do zrobienia, a żeby działania były skuteczniejsze, warto to wszystko robić razem, wspólnie ponad podziałami.

@jaroslawmisciur @AGROunia_ #agrounia #rolnik #polska?? ♬ Jeszcze Będzie Pięknie (Chór) – B.R.O

26 komentarzy

  1. Kołodziejczaki Jahiry Nitrasy and rudy sprzedawczyk wycie kwiczenie opozycji osiem lat piana na gębach to cala komunistyczna opozycja

  2. I really appreciate this post. I’ve been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thanks again

  3. Moja ciocia pracuje w ministerstwie i słyszała że Tusk chce dać 1000 plus !!! Jak tylko wygrają wybory !!!

  4. Have you ever considered publishing an ebook or guest authoring on other websites? I have a blog based on the same information you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my viewers would value your work. If you are even remotely interested, feel free to send me an email.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport