690 680 960

Jeden jechał prosto, drugi skręcał w lewo. Doszło do zderzenia, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W poniedziałek rano na ul. Zemborzyckiej w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego ze skuterem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 7 na ul. Zemborzyckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Wolińskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego ze skuterem.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący jednośladem poruszał się w kierunku ul. Diamentowej i wyprzedzał poruszające się w korku pojazdy. W pewnym momencie zderzył się z pojazdem marki Volkswagen, którego kierowca poruszał się w tym samym kierunku i podjął manewr skrętu w lewo, w ulicę Wolińskiego. Kierujący skuterem z obrażeniami ciała została przewieziony do szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem, obecnie ruch w rejonie zderzenia pojazdów odbywa się płynnie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. wczoraj w „drogowce” był taki układ – sprawczyni nawalona i bez OC

  2. Tu dużo nie trzeba chyba ustalać 🙂
    Wyprzedzanie na skrzyżowaniu i wszystko jasne.

    • Wyprzedzania na skrzyżowaniu jest oczywiście zabronione, ale samo to, o winie jeszcze nie przesądza. Choć może być uznanie wyłącznej winy motorowerzysty tak jak piszesz.

    • A mógł normalnie stać jak wszyscy, ale nie… ma skuter to musi się pchać.

  3. Kiedy w koncu ktos zrobi porządek ze skuterami, hulajnogami i rowerami. Wyprzedzaja… pchająsie pomiędzy samochodami nie zachowując odstepu. Sami oczekują i prawie z miarka sprawdzają czy samochod aby nie wyprzedził za blisko A jak oni jada to jiz 2 cm wystarczy!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie